Medik8 Crystal Retinal 3 30 ml Noční sérum s vitamínem A

Kód: 2300
1 480 Kč 1 223 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Crystal Retinal 3 s 0,03% enkapsulovaným retinaldehydem je krémové noční sérum, které doplňuje řadu 1-10 . Obsažený Vitamín A je jednou z nejúčinnějších látek pro péči o pleť. Působí proti akné, zpomaluje stárnutí pleti a redukuje pigmentace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Medik8 Crystal Retinal 3

Vitamín A pro omlazení
Klasický retinol (vitamín A), stejně jako retinaldehyd a kyselina retinová spadají do jedné rodiny retinoidů, tedy látek odvozených od vitamínu A. Ty mají na pleť mimořádný účinek, omlazují ji, působí preventivně pro jejímu stárnutí, regulují také nadměrnou pigmentaci a stimulují její obnovu na buněčné úrovni. Kromě toho navíc pokožku čistí, čímž působí proti akné. 

 • Omlazení již za čtyři týdny
 • Obnovuje pleť na buněčné úrovni
 • Viditelně vyhlazuje jemné linky a vrásky
 • Zpevňuje pleť a podporuje její elasticitu
 • Působí proti bakteriím způsobujícím akné, čímž podporuje pročištění pokožky
 • Hydratuje

11x rychlejší účinek než klasický retinol
Biologicky aktivní formou vitamínu A, tedy tou, jež působí na pleť, je kyselina retinová. Ani retinol, ani retinaldehyd sami aktivní nejsou, na kyselinu retinovou se musí nejprve v kůži přeměnit. V případě retinolu musí nejprve dojít k přeměně na retinal, a posléze na kyselinu retinovou. Zde, u retinalu (retinaldehydu), je nutný pouze jeden krok k přeměně na tuto biologicky aktivní formu. Díky tomu je účinek retinaldehydu na pleť 11x rychlejší než u klasického retinolu.

Pro začátečníky s retinoidy
Noční sérum Crystal Retinal 3 0,03% s enkapsulovaným retinaldehydem je vhodný pro ty, kdo doposud nemají zkušenosti s používáním vitamínu A (retinolu) a dalšími retinoidy, nebo již vyzkoušeli produkty s jejich nižší koncentrací a chtějí svoji péči posunout o stupeň výš. Stejně tak je vhodný pro ty, kdo ještě na své pleti nepozorují známky jejího stárnutí, ale snaží se proti němu působit preventivně.

Noční sérum vhodné pro:

 • Mladistvou pleť
 • Ty, kdo s vitamínem A dosud nemají zkušenosti
 • Ty, kdo chtějí preventivně působit proti stárnutí pleti
 • Pleť, která potřebuje zlepšit tonus lehkou exfoliací

Hydratace pleti
Vedle obsahu retinaldehydu krémové sérum obsahuje hydratační a zjemňující látky, jako je kyselina hyaluronová, glycerin a vitamín E, které hydratují všechny vrstvy kůže a brání jejich vysoušení, k němuž může po aplikaci retinoidů někdy docházet.

Složení proti vráskám

 • Enkapsulovaný retinal (retinaldehyd):
  Účinný forma vitamínu A, který může působit až 11x rychleji než běžné formy retinolu, aniž by pleť podráždil. Snižuje výskyt bakterie P. acnes zodpovědné za pupínky a další zánětlivé projevy akné. Viditelně zlepšuje vzhled jemných linek a vrásek, texturu pleti a sjednocuje její barevný tón.
 • Kyselina hyaluronová:
  Vysoce účinná látka, který v pleti uzamyká vlhkost, čímž podporuje vyváženou hydrataci a elasticitu kůže. Dokáže v sobě zadržet až tisícinásobek vlastní váhy vody.
 • Glycerin
  Jeden z přirozeně zvlhčujících faktorů v pleti, který podporuje funkci kožní bariéry a zamezuje transepidermální ztrátě vody.
 • Vitamín C:
  Antioxidant, který neutralizuje volné radikály z UV záření v kůži, a tím bojuje proti vzniku viditelných známek stárnutí pleti a hyperpigmentaci.
 • Vitamín E:
  Silný antioxidant neutralizující volné radikály, který stimuluje hydrataci a tím zabraňuje stárnutí pleti. Společně s vitamínem C působí synergicky a navyšují tak společně svůj antioxidační účinek.

Crystal Retinal aplikujte večer
Po večerním čištění pleti naneste malé množství na tvář a dekolt ještě před aplikací hydratačního produktu. Stejně jako u jiných produktů s retinolem pleť postupně navykejte. První dva týdny aplikujte dvakrát týdně, následující dva týdny aplikujte Crystal Retinal co druhý den. Po měsíci již můžete aplikovat denně.

Řada produktů s vzrůstající koncentrací

Crystal Retinal je noční sérum od Medik8 s retinaldehydem jako hlavní účinnou látkou. Zároveň se také jedná o ucelenou řadu produktů se čtyřmi různými koncentracemi této účinné látky.

Crystal Retinal 1 s 0,01% retinalem vhodný pro mladistvou problematickou pleť nebo pro pleť přecitlivělou
Crystal Retinal 3 s 0,03% retinalem vhodný pro ty, kdo s retinoidy dosud nemají zkušenosti
Crystal Retinal 6 s 0,06% retinalem vhodný pro pleť přivyklou aplikaci retinoidů, která chce těžit z jejich vyšší koncentrace
Crystal Retinal 10 s 0,1% retinalem je nejsilnější retinalové sérum vhodné pro zralou pleť s viditelným známkami stárnutí

Balení o objemu 30 ml

Používejte opalovací krém
Nezapomínejte na každodenní aplikaci produktu chránícího před UV zářením, s nímž pokračujte až týden po ukončení aplikace Crystal Retinalu. Obsažený retinaldehyd může zvyšovat citlivost pleti vůči slunečnímu záření.

Upozornění: Produkty s obsahem vitamínu A nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stárnutí pleti, vrásky
Hmotnost: 0.3 kg
Typ pleti: Aknózní, Pigmentovaná, Stárnoucí
Typ produktu: Sérum

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
13x
4
12x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: