Medik8 Advanced Night Eye (Hydr8 Night Eye) Noční krém pro oční okolí

Kód: 1850
Neohodnoceno
Značka: Medik8
1 100 Kč 909 Kč bez DPH
Skladem

Produkt je vylepšenou verzí produktu Hydr8 Night Eye. Oční okolí potřebuje speciální péči, kterou mu dodá Advanced Night Eye. Noční oční krém se i přes své nabité složení rychle vstřebává a okamžitě začíná pečovat o jemnou pleť v očním okolí, zatímco vy nabíráte energii během spánku. Omlazený vzhled s redukovanými vráskami i otoky a tmavými kruhy pod očima, to dokáže Advanced Night Eye.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Noční oční krém

Advanced Night Eye je první Medik8 vyživující oční krém speciálně určený pro aplikaci večer. Složení navržené s ohledem na jemnou oblast očního okolí hydratuje a vyhlazuje pleť a redukuje všechny známky jejího stárnutí, především jemné vrásky a rýhy.

 

Proti vráskám okolo očí

  • Redukce jemných vrásek a rýh
  • Hydratace pokožky
  • Funguje jako prevence i korekce vrásek
  • Určeno pro všechny typy pleti

 

Proti tmavým kruhům pod očima

  • Redukce tmavých kruhů pod očima
  • Snižuje výskyt otoků v očním okolí
  • Výživa pleti

 

Unikátní komplex pro nejlepší péči o oční okolí

Obsažený unikátní Midnight Repair Complex™, komplex látek určených pro rejuvenaci pleti přes noc, získaných z dragon fruit a aljašské borůvky (muchovník olšolistý) společně s peptidem obnovujícím pleť, pleti poskytuje antioxidační ochranu a během noci neutralizuje škodlivý vliv volných radikálů z předchozího dne. Tím napomáhá zpomalit či zvrátit vznik viditelných vrásek stárnutí pleti, které se rozvíjí v důsledku ultrafialového záření a znečištění.

 

Peptid, co vás zbaví vrásek

Peptid Matrixyl 3000 podporuje produkci kolagenu, čímž zpevňuje kontury pleti v očním okolí a vypíná jemné linky a vrásky. Kofein a hesperidin podporují cirkulaci pleti, čímž napomáhají rozjasnění tmavých kruhů pod očima. Oční okolí je mladistvě rozjasněné a jemné na dotyk.

 

Noční hydratace pleti

Advanced Night Eye má velmi jemnou hydratační konzistenci. Vhodný pro ty, kteří hledají nejen hydrataci, ale také účinný anti-ageing noční oční krém. Vyhlazuje vrásky, snižuje otoky kolem očí a odstraňuje tmavé kruhy.

 

Oční krém s nabitým složením

Midnight Repair Complex™:
Komplex látek určených pro rejuvenaci pleti přes noc, jež v sobě kombinuje peptid obnovující pleť a extrakty z dragon fruit a aljašské borůvky (muchovník olšolistý). Tyto tři silné antioxidanty brání poškození pleti volnými radikály nahromaděnému během uplynulého dne.


N-Acetyl Glukosamin:
Přirozeně se vyskytující molekula v těle, která působí synergicky s produkty s retinolem, a podporuje tak vlastní produkci kyseliny hyaluronové v kůži.


Hesperidin:
Hesperidin se přirozeně vyskytuje v citrusových plodech, při topické aplikaci stimuluje cirkulaci krve a posiluje krevní kapiláry, čímž zlepšuje vzhled kruhů pod očima a rozjasňuje oční okolí. Pomáhá snížit výskyt otoků a váčků pod očima


Matrixyl 3000:
Kombinace peptidů, která v pleti vyvolává produkci většího množství kolagenu, čímž napomáhá zpevnění a vypnutí pleti a minimalizaci vrásek a jemných linek.


Kofein:
Kofein revitalizuje oční okolí a napomáhá stahovat krevní cévy, čímž minimializuje tmavé kruhy pod očima.


Kyselina hyaluronová:
Přitahuje vlhkost do okolí očí a poskytuje dlouhodobou hydrataci


Niacinamid (vitamin B3) a vitamin E:
Pro noční regeneraci a ochranu před poškozením volnými radikály.

 

Večerní hýčkání na 3 měsíce

Večer po očištění pleti naneste malé množství Advanced Night Eye pod oči a do oblasti kolem očí, vyhněte se dolním a horním víčkům. Balení o obsahu 15 ml vydrží až 100 aplikací, tedy minimálně tři měsíce.

 

Kombinujte s retinolem

Pro maximální účinek proti vráskám okolo očí nanášejte nejlépe Advanced Night Eye po aplikaci séra s retinolem, jako je Retinol Eye TR .