INNO-DERMA EPIGEN URBAN DAY CREAM SPF20 50g Denní krém s SPF 20 pro každý typ pleti

Kód: ID143
1 350 Kč 1 116 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Jeho silný transformační efekt spočívá v dokonalé rovnováze účinků, kterými chrání pokožku před volnými radikály, oxidací, znečištěním a slunečním zářením. Nyní v novém obalu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

URBAN DAY CREAM SPF20

Ochranný štít s lehkou a velice bohatou formulí, který mění vzhled vaší pokožky.

LABORATORIO INNOAESTHETICS uvádí na trh nové produkty, které dávají nejlepší a nejúčinnější odpověď na otázku stárnutí pokožky: novou řadu EPIGEN 180.

Nová strategie sestavení vzorců vedla k vytvoření nových produktů, které kombinují pečlivý výběr účinných látek s epigenetickým účinkem, působí s dokonalou synergií, aby efektivně bojovaly proti známkám stárnutí pokožky.

Nová řada produktů INNO-DERMA předpokládá úplnou transformaci pokožky, otočení o 180 stupňů během 180 dnů, RESTART pokožky, který ji umožní dosáhnout nejlepší verze sebe sama.

AKTIVNÍ SLOŽKY
Epigenetický aktivní komplex, galaktoarabinan, podium carrageenan, polysacharidová matrice, extrakt z houby Tremella Fuciformis, multifunkční oligopeptidový komplex a Smart GPS.

MECHANISMUS PŮSOBENÍ
Jeho silný transformační efekt spočívá v dokonalé rovnováze účinků, kterými chrání pokožku před volnými radikály, oxidací, znečištěním a slunečním zářením.
Účinný střednědobý epigenetický přípravek, který účinně reguluje největší počet genů přímo zapojených do biologického procesu stárnutí.
Intenzivní a dlouhodobý regenerační a zvlhčující účinek.
Výkonné krátkodobé působení proti stárnutí.

INDIKACE
Denní péče o pleť, pro všechny typy pleti.

TECHNIKA APLIKACE
Jemně vmasírujte malé množství přípravku do kůže ráno hned po aplikaci EPIGEN  ANTIOX SERUM

FOTOSENSIBILIZACE
0

BALENÍ: 50g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: