INNEA HYDROLIFT FACE mask 1 ks Biocelulózová pleťová maska liftingová

Kód: 1S64
300 Kč 248 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Hydratuje, uklidňuje, obnovuje narušenou kožní bariéru, má antioxidační účinky. Doporučuje se používat po agresivních estetických procedurách (chemických peelinzích, laserové terapii, mikrodermabrazi, dermarollerové mezoterapii atd.), jako závěrečný krok profesionálního ošetření a v domácí péči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

INNEA HYDROLIFT FACE MASK 1 ks

INFORMACE O PRODUKTU

Co je to liftingová maska?

Je to maska z netkané látky zvláštního tvaru, která má úchyty k ušnímu boltci, což zajišťuje těsné doléhání masky na povrch pokožky a tím i lepší penetraci aktivních složek. Vytváří to také a udržuje výrazný liftingový efekt zvlášť v dolní třetině obličeje.

Zvláštní způsob proplétání vláken pomocí technologie Liftfiber zesiluje liftingový účinek masky a pomáhá její adaptaci k obličeji jakéhokoli tvaru.

V čem je zvláštnost netkané látky Lifrfiber, která je základem masek INNEA Hydrolift?

Netkaná látka je materiál z vláken nebo nití, které drží pohromadě bez použití tkalcovských metod. V maskách INNEA se používá unikátní technologie proplétání vláken Lifrfiber, jež vytváří uvnitř masky četné mikropóry, které udržují v sobě aktivní složky a umožňují masce roztahování se ve všech směrech bez ztráty pevnosti látky.

Co obsahuje liftingová maska INNEA Hydrolift?

Kolagen - hlavní strukturní složka dermis zajišťující její elasticitu a tonus. Je složkou aktivního séra, podporuje hydrolipidový kožní plášť, chrání před vypařováním vody a posiluje schopnost kůže k regeneraci. Bojuje proti příznakům stárnutí pokožky tím, že podporuje její aktivní obnovování.

Vitamin E - aktivní antioxydant, má uklidňující a protizánětlivý účinek, napomáhá normalizaci buněčného dýchání, zlepšuje buněčný metabolismus, podporuje a obnovuje hydrolipidový kožní plášť

Vlastnosti masky INNEA Hydrolift

Hydratuje, uklidňuje, obnovuje narušenou kožní bariéru, má antioxydační účinky. Doporučuje se používat po agresivních estetických procedurách (chemických peelinzích, laserové terapii, mikrodermabrazi, dermarollerové mezoterapii atd.), jako závěrečný krok profesionálního ošetření a v domácí péči.

Jak používat pleťovou masku INNEA Hydrolift?

Otevřete sáček, rozbalte masku a aplikujte na očištěnou pokožku obličeje a krku. Navlékněte na uši nejdříve horní, pak dolní výřezy pro zvýšení liftingového účinku. Sundejte masku po 20 minutách, zbytky séra vtírejte do pokožky jemnými masážními pohyby.

NÁVOD K POUŽITÍ

Otevřete sáček, rozbalte masku a aplikujte na vyčištěnou pokožku obličeje a krku. Pro posílení liftingového účinku protáhněte uši nejprve horními, poté dolními otvory. Sundejte masku po 20 minutách, zbytky séra vetřete do pokožky jemnými masážními pohyby.
INNEA Vám přináší biocelulózové pleťové masky zaměřené na nejrůznější problémy, vrásky, hydrataci, detoxikaci..

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: