GR Regenerační keratinové tonikum s arganovým olejem pro obnovu vlasů 200 ml Bezoplachové regenerační tonikum s keratinem a arganovým olejem pro restrukturalizaci vlasů

Kód: 2889
399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Regenerační tonikum ULTRA-REPAIR ztělesňuje sílu přírody a vědeckého pokroku v jedné lahvičce. Toto jedinečné tonikum je vytvořeno s láskou k vašim vlasům, poskytuje hloubkovou regeneraci a ochranný štít proti nepříznivým vlivům prostředí. Keratin, základní stavební kámen vlasů, v kombinaci s arganovým olejem, získaným z biologicky pěstovaných zdrojů, zajišťuje, že vaše vlasy budou nejen zdravě vypadající, ale také silné a vitální.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GR tonikum pro obnovu vlasů obsahuje hydrolyzovaný keratin, který je obohacen o hlavní aktivní zpevňující složku Cystein, který pomáhá restrukturalizovat a uzavírat vlasová vlákna. Lesk, sila a hebkost vlasů jsou podpořeny přídavkem vzácného arganového oleje. Obsažený Panthenol poskytne vlasům dokonalou výživu a vhodnou ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.

Produkt je vhodný pro vlasy se sklonem k lámavosti. K regeneraci struktury vlasů dochází chemickou cestou bez ohledu na to, že odrostlý vlas je již mrtvý. 

Zpevnění vlasů až o 100 % (laboratorní měření HENKEL). Tonikum je doplněno bezoplachovým kondicionérem.

Po aplikaci produktu dochází také ke zvětšení objemu účesu.

Výhody obsažených přírodních složek:

  • Hydrolyzovaný keratin - Obsahuje aminokyseliny shodné s aminokyselinami lidských vlasů, působí jako ochrana poškozených, křehkých a barvených vlasů. Chrání vlasy a vlasovou pokožku při chemickém barvení vlasů, při jejich fénování a žehlení.
  • Cystein - Kvalitní vlasy potřebují v prvé řadě bílkovinu keratin. Základním a nejdůležitějším stavebním kamenem pro tvorbu keratinu je aminokyselina cystein, která patří k jedné z mnoha aminokyselin, které jsou pro zdravý růst našich vlasů zkrátka nezbytné. Díky němu je vlasovým buňkám dodávána síra, která je pomáhá udržovat silné a pevné.
  • Panthenol - Známý také jako vitamín B5. Má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů, zlepšuje jejich lesk, omak a ohebnost. Chrání vlasy před mechanickým poškozením a obecně zvyšuje jejich odolnost vůči škodlivým vlivům prostředí.
  • Arganový olej - Navrací vlasům přirozenou vitalitu a lesk od kořínků až po konečky. Vyživuje a prokrvuje vlasové kořínky, a tak obnovuje a zesiluje strukturu vlasů hloubkově.
  • Lecitin - Působí hluboko do strukturální kvality vlasu, zlepšuje ji a pomáhá obnovit přirozený ochranný obal vlasu. Díky lecitinu jsou vlasy zdravé, zářivé a hedvábné na omak. Pomáhá dokonce i proti tolik nepříjemnému poletování vlasů.

Použití: 

Aplikujte nejlépe po umytí a vysušení vlasů ručníkem nastříkejte přípravek na vlasy a rukama promněte. Dále upravte běžným způsobem. Přípravek lze aplikovat kdykoliv, nejméně však 1 x za dva dny, po dobu 6 týdnů.

Obsah balení:

200 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: