DSD Cestovní Sada 4.1 + 4.3 + 4.5 Cestovní sada šampon, maska a sérum s keratinem

Kód: TS
650 Kč –14 %
dsd cestovni sada
650 Kč –14 % 553 Kč 457 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Cestovní sada skládající se ze tří přípravku v balení po 50 ml bez taštičky.

Obsahuje všechno, co potřebujete k péči o vlasy na cestách.

OBNOVUJÍCÍ ŠAMPON S KERATINEM 50 ml

OBNOVUJÍCÍ MASKA S KREATINEM 50 ml

OBNOVUJÍCÍ SÉRUM S KREATINEM 50 ml

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

4.1 OBNOVUJÍCÍ ŠAMPON S KERATINEM 50 ml

Obnovující šampon s keratinem patří k přípravkům s dvojím účinkem, které stimulují růst vlasů a zároveň zlepšují jejich strukturu. Šampon obsahuje vysoce aktivní komplex stimulátorů růstu vlasů na základě placentárního výtažku, mateří kašičku, vazodilatační složky, inositol, adenosine, kofein, kajenský pepř, fytoestrogeny, vitaminy. Díky obsahu keratinu, kolagenu a pantenolu šampon nejenom stimuluje růst vlasů, ale též výborně obnovuje poškozené vlasy. Po použití šamponu vlasy získávají lesk, sílu a objem.

4.3 OBNOVUJÍCÍ MASKA S KREATINEM 50 ml

Obnovující maska s keratinem patří k přípravkům s dvojím účinkem, které stimulují růst vlasů a zároveň zlepšují jejich strukturu. Maska obsahuje komplex stimulátorů růstu vlasů na základě adenosinu a kofeinu, a také výtažku z kajenského pepře, vitaminů a vazodilatačních složek. Kromě stimulace růstu vlasů maska působí hluboce na strukturu vlasů a díky vysoké koncentraci keratinu a lecitinu obnovuje poškozené vlasy. Po použití masky vlasy dlouhodobě získávají lesk, sílu a objem.

4.5 OBNOVUJÍCÍ SÉRUM S KREATINEM 50 ml

Toto sérum patří k přípravkům s dvojím účinkem, které stimulují růst vlasů a zároveň zlepšují jejich strukturu. Díky vysoké koncentraci výtažku ze zeleného čaje toto sérum stimuluje aktivitu buněk vlasové papily. Izoflavony soji spolu s vitamino-minerálním komplexem prodlužují fázi růstu vlasů. "Prchavé" nebo "vypařující se" silikony dávají vlasům lesk, jemnost a objem, při tom se nehromadí ve vlasech. Keratin má vysokou substantivitu a podporuje rychlé obnovení poškozených vlasů. Adenosin, která se nachází v nanosomech, stimuluje sintézu DNA a má též vynikající hydratační vlastnosti. Po použití séra vlasy dlouhodobě získávají lesk, sílu a objem a snadno se češou. Při aplikaci na pokožku má protizánětlivý účinek. Může se používat jakožto korektor agresivních k vlasové pokožce hlavy.

5
13x
4
26x
3
23x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 29.6.2023
Zatím jsem vyzkoušela pouze 1x, ale už vidím změny. Vlasy jsou lesklé a dobře se upravují.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: