DS Laboratories Oligo.DX gel proti celulitidě 150 ml

Kód: DS743
910 Kč 752 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Oligo DX je velmi účinný gel proti celulitidě s rychlými výsledky. Aktivní látky gelu pronikají díky patentované technologii do nejhlubších vrstev pokožky, kde efektivně rozpouští uzlíky tukových buněk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zeštíhlující gel proti celulitidě

Oligo DX je velmi účinný gel proti celulitidě s rychlými výsledky. Aktivní látky gelu pronikají díky patentované technologii do nejhlubších vrstev pokožky, kde efektivně rozpouští uzlíky tukových buněk. 

Pokožka je viditelně hladší a pevnější – bez nutnosti absolvování nákladných procedur. Celulitida mizí každým dnem a problematické partie jsou štíhlejší.


Hloubkové řešení celulitidy

Oligo DX nejen povrchově vyhlazuje. Unikátní komplex účinných látek proniká až do spodních vrstev pokožky, kde odbourává uložený tuk a uvolňuje celulitidové uzlíky. Aplikace je velmi snadná a rychlá – není třeba provádět bolestivé lymfatické masáže.


Intenzivní a rychlé účinky

Gel má silné čisticí a detoxikační účinky. Je speciálně navržený pro pokožku se sklonem k celulitidě, která není odstranitelná cvičením či úpravou stravy. Výsledky jsou rychlé a srovnatelné s léčbou injekcemi. Pro viditelný efekt doporučujeme nanášet na problematickou oblast jednou denně po dobu 60 dní.

Zpevňuje, tonizuje a detoxikuje: gel proti celulitidě, který zanechá vaši kůži hladkou a pevnou


Hloubkové účinky

Pokud mají aktivní látky obsažené v gelu opravdu působit, musí se dostat do nejhlubších vrstev pokožky, kde celulitida vzniká. Díky speciální přenosové technologii nanosomů proniká gel Oligo DX až do spodních vrstev pokožky. Tam odbourává uložený tuk a uvolňuje podkožní uzlíky.


Čistí a současně detoxikuje

Gel Oligo DX má silné čisticí a detoxikační účinky. Zlepšuje kvalitu pokožky bez nutnosti absolvovat další nákladné procedury a ošetření, jako jsou masáže či léčba injekcemi. Stačí gel pravidelně aplikovat a pokožka je s každým týdnem vyhlazenější a pevnější.


Pro koho je gel Oligo DX určený?
 

 • gel proti celulitidě je pro muže i ženy
 • vhodný na problematické partie paží, boků, nohou i břicha
 • pro pokožku se sklonem k celulitidě, která nereaguje na změnu stravy či cvičení


Unikátní technologie nanosomů

Všechny produkty DS Laboratories obsahují tzv. nanosomy – speciální technologii přenášející aktivní látky přímo k vlasovým kořínkům. Nanosomy jsou technologicky vyspělejší varianta liposomů, která se používá v kosmetických přípravcích.

Veškeré účinné látky v přípravcích jsou zapouzdřeny v mikroskopických nanosomech. Ty mají vynikající schopnost proniknout snadno a hlouběji do pokožky a přenést aktivní látky přímo do buňky vlasového folikulu. Umožňují postupné a cílené uvolňování do pokožky až po dobu 14 dnů. Zaručují rychlejší a lepší účinky.


Doporučené použití:
 

 • Pro intenzivní účinek: Aplikujte jednou denně po koupeli na problematická místa. Masáž není nutná. Pro viditelný efekt pokračujte v léčbě po dobu 60 dní.
 • Pro preventivní účinek: Aplikujte jednou denně po dobu 30 dnů. Kúru opakujte 2x až 3x za rok.
 • Před aplikací nepoužívejte hydratační a pečující sprchové gely či mýdla. Mohou snižovat vstřebávání účinných látek.


Zbavte se pomerančové kůže/Zmírňuje vzhled pomerančové kůže

Klinické studie potvrdily účinnost gelu Oligo DX na redukci celulitidy.


Klinické studie

DS Laboratories je technologická společnost orientovaná na inovace. Všechny přípravky obsahují aktivní farmaceutické složky, které zajišťují jejich vysokou účinnost. Potvrzují to i výsledky klinických studií. 

 • 80 % uživatelů potvrdilo zmírnění celulitidy
 • 80 % uživatelů potvrdilo zpevnění pokožky
 • 77 % uživatelů potvrdilo zeštíhlení problematických míst


5 klíčových složek, které pomáhají redukovat celulitidu: 

 • TEA-hydrojodid – stimuluje lipázové aktivity a formuje tak tělo.
 • Kofein – pomáhá redukovat tukové buňky v horních vrstvách kůže a zlepšuje krevní oběh. Vypíná a vyhlazuje pokožku.
 • Přeslička – umožňuje dobré vstřebávání živin do pokožky i vlasových folikul. Vyhlazuje a hydratuje pokožku.
 • Extrakt z břečťanu – má protizánětlivé účinky. Zpevňuje pokožku a snižuje výskyt povrchových nedokonalostí a skvrn.
 • Extrakt z listů Nelumbo Nucifera – působí proti vráskám, najdete ho ve složení high-end pleťových krémů.


Klinicky potvrzeno

Už nehledejte, které produkty opravdu fungují a které to jen prezentují. Účinky přípravků DS Laboratories jsou ověřeny rozsáhlými klinickými testy.


Technologický přístup

Veškerá tvrzení o účinnosti přípravků jsou testována a přísně kontrolována pomocí dvojitě zaslepených klinických studií na dobrovolnících. Pokud účinnost látek není možné takto potvrdit, DS Laboratories je do svých výrobků nezařadí


Doporučeno dermatology

Produkty pro pleťovou i vlasovou péči často obsahují škodlivé ingredience. Přípravky DS Laboratories však navrhují, testují a doporučují stovky dermatologů. Jsou to nejkvalitnější a nejúčinnější přípravky na trhu.


Zákazníci si je zamilovali

Nemusíte věřit nám – zeptejte se přímo zákazníků. Přípravky DS Laboratories získaly více než 2000 pětihvězdičkových recenzí. Další pozitivní hodnocení přibývají každým dnem. Přesvědčte se na vlastní kůži.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: