Ashé Parfém Omi Onã 30 ml Citrónová, svěží vůně

Kód: A5.15
1 949 Kč 1 611 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Vonné látky: bergamot, hořký pomeranč, mandarinka, kardamon, růžový pepř, cedr, tóny dřeva

Detailní informace

Detailní popis produktu

ASHÉ PARFÉMY OMI ONÃ 30 ml

Popis vůně: citrónová, svěží

Vonné látky: tóny zelené, fialka, černý pepř, růže, ylang, kadidlo

Povzbuzuje komunikaci a vzájemnost.

Objem: 30 ml


INTUICE A ENERGIE SKRYTÁ V PARFÉMU

Koncept složení ASHÉ exkluzivních parfémů vychází z 18 rozměrů energie ASHÉ. Parfémové oleje jsou silně koncentrované vůně, které mají nulový obsah alkoholu a jsou stoprocentně veganské. Kloubí se v nich luxus s tělesnou i duševní pohodou a lze je používat na pleť, vlasy nebo do koupelí.

Nosnou látkou pro vůně je výjimečný přírodní olej. Tento neutrální lehký olej má osvědčení ECOCERT, BDIH a NATRUE - přírodní standard. Je pozoruhodný tím, že vůni uvolňuje pomalu a tak prodlouží dobu jejího působení. Vůně tak odhaluje své jemné a elegantní tóny, aniž by byla nějak zastřena alkoholem. Nezanechává mastný film na pokožce.

Ručně vyráběny v Německu.

Víte, že...

• některé parfémy obsahují až 500 různých chemických složek, které mohou být nebezpečné pro těhotné ženy a malé děti. FDA (food and drug administration) potvrdilo, že jsou tyto chemikálie zodpovědné za 30 % vzniku VŠECH alergických reakcí, způsobují astma, dušnost, bolesti hlavy, jsou rakovinotvorné, narušují funkčnost štítné žlázy a mohu poškozovat spermie. Až 95% syntetických parfemací pochází z ropy.

Mezinárodní společnost ,,Campaign for Safe Cosmetics and Enviromental Working Group“ zjistila, že se v parfémech může vyskytovat až 40 nebezpečných přísad, které nejsou uvedeny na etiketě

Čerpáno z www.ewg.org

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: