ANNA BRANDEJS Acne X 60 tobolek Doplněk stravy pro čistou pleť bez akné

Kód: 5154
Neohodnoceno
1 190 Kč 1 035 Kč bez DPH
Skladem

Dvouměsíční přírodní kúra těch nejlepších vitaminů, minerálů a extraktů z bylin pro čistou a zářící pleť: Acne X by ANNA BRANDEJS®.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Acne X by ANNA BRANDEJS 60 tobolek

Doplněk stravy pro čistou pleť bez akné

Složení je skutečně skvostné a obsahuje celkem 15 aktivních látek, které dohromady mají 79 schválených zdravotních tvrzení dle nařízení komise EU a 28 tvrzení, která jsou na čekací listině.

Tymián obecný 

Tuto skvělou bylinu znali a využívali již ve starověkém Egyptě a Římě. Egypťané používali tymián v procesu mumifikace a Římané ho jedli před každým jídlem. Zdravotní setry přidávaly tymián do obvazů, aby se rány rychleji uzdravily. Tymián obsahuje mnoho vitaminu, minerálů a silných přírodních fenolů (thymol, eugenol a karvakrol, ale i kvercetin) – látek, které mají protizánětlivé antimikrobiální, antioxidační a dezinfekční účinky. 

Měsíček lékařský

Měsíček patří k nejúčinnějším českým bylinám. Jeho pozitivní účinky pro normální stav pokožky a na hojení ran je známý dlouhá staletí. Přispívá i k normální funkci jater, střev a k osvěžení těla.

Pampeliška lékařská

působí protizánětlivě a přispívá k normální činnosti jater, které jsou nejvýkonnější čističkou krvi v lidském těle.

Kopřiva dvoudomá

působí protizánětlivě, přispívá k normálnímu stavu kůže a k hojení ran. Dokáže příznivě ovlivňovat imunitní systém a jeho přirozenou obranyschopnost. Pomáhá i vylučovat přebytečnou vodu z organismu, osvěžovat tělo, pomáhá normální činnosti ledvin, které jsou po játrech druhým nejdůležitějším detoxikačním orgánem těla. Může napomáhat i lepší koncentraci, nervové rovnováze a intelektuální aktivitě.

Aloe vera

Gel z dužinatých listů aloe vera byl známý již 1500 let před Kristem, kdy ho popsali egyptští lékaři. I současná věda studuje aloe a potvrzuje jeho příznivý vliv pro čištění a detoxikaci organismu, která je důležitá pro normální stav pokožky. Dokáže i pomáhat imunitnímu systému, má vliv na premenstruační komfort a přispívá k normální hladině cukru v krvi. Může pomáhat při snižování napětí a únavy a je to výborný antioxidant.

Vitaminy: C, A, E, B3, B5, B6 a B7 – nejlepší vitaminy pro čistou a zářící pleť

Kromě 5 rostlinných extraktů jsme nemohli zapomenout přidat do našeho doplňku stravy i tyto vitaminy, které se nejčastěji přidávají do kosmetických přípravků pro aknózní pleť. Kosmetické přípravky mají jednu nevýhodu. Působí jen na svrchní část kůže, přičemž akné vzniká často v hlubších částech, a to již v mazových žlázkách a koříncích chloupků, nebo vousů. Do hlubších částí kůže se vitaminy a minerály z krémů často ani nedostanou. Vitaminy z doplňků stravy se po vnitřním užití dostávají krví i do spodní a střední části kůže a mohou působit i tam, kde kosmetika nedosáhne.

Minerály: Měď, zinek a selen

Tyto tři minerály patří mezi nejlepší minerály na akné a opět tak jako výše zmíněné vitaminy se vnitřním užitím dostávají do všech částí kůže. 

Acne X by ANNA BRANDEJS®

5 rostlinných extraktů + 10 vitaminů a minerálů

Doplněk stravy60 tobolek, dávka na 2 měsíce

Množství aktivní látky Denní dávka % RHP

Extrakt z tymiánu obecného  75 mg **(Thymus vulgaris, extrakt z rostliny 4:1) 

Extrakt z kopřivy dvoudomé  30 mg **(Urtica dioica, extrakt z listů 4:1)

Extrakt z pampelišky lékařské  30 mg **(Taraxacum officinale, extrakt z kořene 4:1)

Extrakt z měsíčku lékařského  75 mg **(Callendula officinalis, extrakt z květů 4:1)

Extrakt z aloe vera  25 mg **Aloe barbadensis, extrakt z rostliny 200:1)

Vitamin C 200 mg 250 %

Vitamin A 6 mg 750 %

Vitamin E 12 mg 100 %

Vitamin B3 16 mg 100 % 

Vitamin B5 12 mg 200 %

Vitamin B6 7 mg 500 %

Vitamin B7 0,1 mg 200 %

Zinek     25 mg 250 %

Měď        2 mg 200 %

Selen  0,2 mg 364 %


*RHP = referenční hodnota potraviny
**RHP není stanovená

Dávkování: 1 tobolka denně během jídla.Hmotnost obsahu: 47 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: