Renophase RENEWPEEL Cream 10 50 ml

Kód: RE.C10F
1 694 Kč 1 400 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme do 3 pracovních dnů

Tento krém jemně zbavuje pleť odumřelých buněk. Sjednotí tón pleti, zlepší vzhled drobných vrásek, vyhladí a rozjasní pleť. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Abychom udrželi pokožku zdravou, vláčnou, hydratovanou a zabránili jí být matnou, musíme ji exfoliovat. Ale abnormální ztluštění vnější vrstvy kůže v kombinaci se škodlivým působením volných radikálů může urychlit vzhled příznaků stárnutí. Pro zvrácení tohoto procesu přicházíme s mírně exfoliačním a vyhlazujícím antioxidačním krémem pro každodenní použití, který stimuluje schopnost epidermis „obnovit sama sebe “ a nechává vás s krásnou zářící pletí.

Aplikace:
Používá se každý den, RENEWPEEL Crème 10 vyrovnává nepravidelný tón pleti, zlepšuje vzhled jemných linek, vyhlazuje pokožku a dodává obnovu jasu.

Vlastnosti a účinky:
Antioxidační a exfoliační krém

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Aktivní složky:

ANTIRADIKÁLOVÁ KYSELINA GLYKOLOVÁ RENOPHASE® Antiradikálový keratoregulační účinek silně podporuje obnovu buněk a zlepšuje celkovou funkci kůže. Ochraňuje strukturu pleti a chrání proti volným radikálům. Ochrana pleti je posílena pomocí hydratantu, pro specifickou aplikaci na velmi citlivou a dehydratovanou pleť.
LYSIN PCA, SORBITOL: hydratační faktory.
CERAMIDY: Posilují kožní bariéru a regulují transepitální tok vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: