Medik8 Sleep Glycolic Noční peeling s AHA kyselinami s postupným uvolňováním pro domácí použití

Kód: 4836
1 150 Kč 950 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Máte rádi peeling a nemáte čas běhat na 6 ošetření každých 14 dní? Dopřejte si peeling z pohodlí domova a přes noc zkrášlete.... Noční peeling pro domácí použití, který obsahuje enkapsulovanou kyselinu glykolovou v 10% koncentraci. Postupně pracuje během noci a eliminuje výskyt jemných linek a vrásek, hyperpigmentaci a zarudnutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč exfoliace jemnými kyselinkami? 

Kromě CSA produktů, jsou exfoliační kyseliny jednou z nejosvědčenějších složek v péči o pleť.  AHA kyseliny spolehlivě zaručují rychlé, účinné a viditelné výsledky a změny jsou na pleti prokazatelné již za několik týdnů. Sleep Glycolic byl vytvořen tak, aby využil exfoliačních účinků kyseliny glykolové a zároveň eliminoval nežádoucí efekty, které mohou jiné domácí produkty s obsahem této látky způsobovat na kůži.

Proti černým tečkám? 

Ano, pro své různorodé využití je kyselina glykolová často považována za klenot mezi kyselinami. Je totiž ideální pro ty, co se potýkají se stárnutím pleti, zjizvením, s poškozením způsobeným slunečním zářením i s ucpanými póry a černými tečkami.

Je také obrovským pomocníkem při oživení a regeneraci kožních buněk zevnitř. Ze všech AHA kyselin má nejmenší velikost molekul, a tak dokáže proniknout do pokožky nejhlouběji ze všech. Podporuje produkci kolagenu typu I a mukopolysacharidů.

Regenerace pleti během noci? 

Proč ne, díky výtažku z rostliny Kummerowia stipulacea obsaženém v přípravku Sleep Glycolic pleť nabývá svých přirozených obranných schopností, které působí přes noc. Pleť je od přírody nastavená tak, aby ve dne chránila a v noci se obnovovala. Avšak negativní vlivy vnějšího prostředí jako jsou modré světlo, stres či jet lag mohou tento přirozený rytmus pleti rozhodit a způsobit tak nedostatek hydratace, poškození kožní bariéry a zhoršení detoxikačních procesů. To může vést až k poškození DNA buněk pleti, únavě či mdlému vzhledu pleti.

Peeling který zvládnete sami doma....

 • Tento domácí peeling založený na 10% volné kyselině glykololové je účinným přípravkem, který způsobuje pouze minimální reakci pleti a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.
 • Díky postupnému uvolňování této silné kyseliny glykolové se snižuje možnost podráždění pokožky a kožní bariéra není narušována.
 • Ideální způsob, jak prodloužit efekt peelingové/obličejové procedury (ze salónu). 
 • Perfektní v kombinaci s CSA produkty pro rychlejší obnovu kožních buněk.

Kyselina glykolová a retinol?

 • Ano, bylo klinicky prokázáno, že užívání kyseliny glykolové spolu s vitamínem A má pozitivní účinky. Společně podporují proces exfoliace v pokožce; kyselina glykolová ve svrchních vrstvách a vitamín A v těch hlubších.
 • Retinaldehyd (produkty s názvem Crystal Retinal) a kyselina glykolová se ukázaly jako účinná kombinace obzvlášť v případě léčby problematické pleti.
 • Ranní péče v podobě vitamínu C (séra, nebo krémy) a ochranného SPF pomáhá udržovat zdravou kožní bariéru a lépe chrání pleť před volnými radikály, modrým světlem z obrazovek a sluncem během používání Sleep Glycolic.

Jednoduchá aplikace na noc...

 • Večer po očištění pleti jemně rozetřete malé množství Sleep Glycolic o velikosti hrášku. Aplikujte na obličej, krk a dekolt. Poté naneste ostatní séra (pokud používáte) a hydratační krém. Následující ráno vždy použijte SPF krém s ochranným faktorem, jelikož po užití kyseliny glykolové může být vaše pokožka citlivější na slunce.
 • Sleep Glycolic je emulze (směs vody a oleje), je tedy možné ji nanášet před aplikací sér na bázi oleje i vody.
 • Nenanášejte zároveň s jinými produkty obsahujícími kyseliny s vyšší koncentrací.
 • Balení má obsah 30ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: