INNO-DERMA EPIGEN PIGMENT DEFENSE SERUM 30 ml Účinné sérum na pigmentové skvrny

Kód: ID141
1 350 Kč 1 116 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Účinná kombinace několika složek fungujících společně pro realizaci víceúčelové strategie proti pigmentovým skvrnám. Působí na různé fáze syntézy melaninu, brání jeho tvorbě, brání jejímu transportu a napomáhají jeho odstranění. Nyní v novém obalu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PIGMENT DEFENSE SERUM

Silná kombinace vysoce účinných složek pro léčbu hyperpigmentace

LABORATORIO INNOAESTHETICS uvádí na trh nové produkty, které dávají nejlepší a nejúčinnější odpověď na otázku stárnutí pokožky: novou řadu EPIGEN 180.

Nová strategie sestavení vzorců vedla k vytvoření nových produktů, které kombinují pečlivý výběr účinných látek s epigenetickým účinkem, působí s dokonalou synergií, aby efektivně bojovaly proti známkám stárnutí pokožky.

Nová řada produktů INNO-DERMA předpokládá úplnou transformaci pokožky, otočení o 180 stupňů během 180 dnů, RESTART pokožky, který ji umožní dosáhnout nejlepší verze sebe sama.

AKTIVNÍ SLOŽKY
Epigenetická aktivní směs, niacinamid, kyselina 3-O-ethyl askorbová, azeloglicyn, retinol, bisabolol, kyselina fytová a Smart GPS.

MECHANISMUS PŮSOBENÍ
Účinná kombinace depigmentačních složek, které fungují společně pro realizaci víceúčelové strategie, která působí na různé fáze syntézy melaninu, brání jeho tvorbě, brání jejímu transportu a napomáhají jeho odstranění.
Používáme systém dvojité inkapsulace, který zaručuje účinnou penetraci a uvolnění všech účinných látek do cílové vrstvy pokožky, která je určena k léčbě.

INDIKACE
Je určeno pro pokožku s různými problémy souvisejícími s hyperpigmentací.

APLIKACE
Naneste malé množství přípravku na čistou a suchou pokožku, nejlépe večer.

FOTOSENSIBILIZACE
0

BALENÍ: 30ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: