Doručení vaší objednávky může být aktuálně zpožděno kvůli přetížení na straně dopravců. Zboží si můžete vyzvednout i v naší prodejně v Brně. Děkujeme za vaši přízeň.

DSD BALÍČEK OPIUM Šampon, maska, ampule

Kód: DSD1
Akce Poslední kus
64 hodnocení
2 625 Kč –24 %
Sada DSD Opium
2 625 Kč –24 % 2 000 Kč 1 653 Kč bez DPH
Skladem

Šampon, maska, ampulky.
Tato sada je určena k čištění pokožky hlavy a vlasů, stejně jako ke stimulaci růstu vlasů a zlepšuje jejich strukturu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šampon
Tento intenzivní šampon je určen k čištění pokožky hlavy a vlasů, stejně jako ke stimulaci růstu vlasů.
Obsahuje směs složek zaměřených na potlačení dihydrotestosteronu, antioxidanty, rostlinné složky, obnovuje a revitalizuje pleť a vlasy, dává krásný vzhled, objem a vitalitu. Obsahuje komplex povzbuzujících složek - placentární extrakt, niacinamid, kofein, mákový extrakt, amoxil, adenosin, vitamin E.

POUŽITÍ
Tento šampon může být používán každý den k terapeutickým účelům nebo jako preventivní prostředek dle potřeby. Jemně vmasírujte šampon do mokrých vlasů a vlasové pokožky, až se vytvoří pěna. Nechte působit několik minut, aby mohly aktivní složky proniknout do tkání, pak důkladně opláchněte.

BALENÍ: 200 ml

Maska
Tato maska má dvojí účinek, současně stimuluje růst vlasů a zlepšuje jejich strukturu.
Kombinace rostlinných výtažků a živin obnovuje vitalitu a zanechává vlasy plné, hedvábné a snadno zvládatelné.
Obsahuje také komplex složek stimulujících růst vlasů: výtažek z placenty, niacinamid, kofein, makový extrakt, extrakt ze serenoy plazivé, adenosin a vitamín E.

POUŽITÍ
Aplikujte velké množství přípravku na vlhkou pokožku a vlasy. Rozprostřete pomocí jemných masážních pohybů. Učešte vlasy pomocí hřebenu s širokými zuby. Opláchněte po 5-15 minutách.

BALENÍ: 200 ml

Ampulky
Tato jedinečná pleťová voda je určena ke snížení vypadávání vlasů a stimulaci jejich růstu pomocí směsi živin, antioxidantů a blokátorů DHT, která byla sestavena a vyzkoušena přímo výrobcem DSD de Luxe.
Aktivní složky podporující folikuly, vyživují pokožku hlavy a pomáhají vytvářet optimální prostředí, které stimuluje růst přirozeně silnějších, hustších a zdravějších vlasů.
Obsahuje komplex stimulátorů růstu vlasů: výtažek z placenty, niacinamid, kofein, makový extrakt, extrakt ze serenoy plazivé, adenosin a vitamín E.

POUŽITÍ
Před použitím dobře protřepejte. Aplikujte 2 ml pleťové vody na suchou nebo vlhkou pokožku hlavy a rozprostřete ji jemnými masážními pohyby. Nesmývejte, nechte účinné látky projevit své léčivé vlastnosti. Léčba trvá 3 měsíce, pokud lékař nedoporučí jinak.

BALENÍ: 10 ml x 10 ampulek