Dermaheal Sun Screen SPF 50+ 50g Pleťový opalovací krém SPF 50

Kód: D332
990 Kč –10 %
Dermaheal opalovák (kopie)
990 Kč –10 % 891 Kč 736 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

Vylepšená formule poskytuje dokonalejší tón pleti a její texturu. Chrání před vlivy UVA a UVB záření a působí proti stárnutí pletivzniklé nadměrným opalováním. Voděodolná formule poskytuje dlouhotrvající efekt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DERMAHEAL Sun Screen SPF 50+ 50g

 
Popis
Dermaheal opalovací krém SPF 50 je vysoce účinný opalovací krém, má SP faktor 50 a trojitou ochranu proti UVA záření.
Díky SPF 50 prodlouží Dermaheal dobu, po kterou se můžete slunit bez rizika, na padesátinásobek času, než kdybyste na sebe žádný ochranný krém neaplikovali (tato doba se samozřejmě řídí podle vašeho fototypu pleti). Číslo ochranného faktoru, tedy SPF 50, vyjadřuje zejména ochranu proti UVB záření. Na rozdíl od většiny výrobců však Dermaheal zveřejňuje i výši ochrany proti UVA záření. Ta není vyjadřována číslem, ale udává ji pětistupňová škála pomocí symbolu +. Dermaheal se pyšní hned označením +++.
Kromě toho, že pleť chrání před sluníčkem, působí Dermaheal jako prevence vzniku vrásek, a to díky obsahu peptidů, které pokožku vyváženě hydratují.
 
Aplikace
Naneste male množství krému na obličej, krk a dekolt. Používejte alespoň 20 - 30 minut před vystavením pokožky přímému slunečnímu záření.
 
Účinky
Intenzivní ochrana pokožky před UVA/UVB zářením.
Hydratace pokožky.
Prevence vzniku vrásek.
 
Výhody
Vysoký faktor ochrany: SPF50 a PA+++.
Chrání před UVA i UVB zářením
Obsahuje biomimetické peptidy, které pokožku vyživují a chrání před vznikem vrásek.
Obsahuje kombinaci chemických a minerálních ochranných faktorů pro maximální bezpečnost.
Lehce se aplikuje a vstřebává.
Spojuje výhody ochranného opalovacího krému, hydratačního krému a přípravku na prevenci vzniku vrásek.
 
Složení Faktorů:
Titanium Dioxide (dioxid titaničitý) –minerální ochranný faktor
Zinc Oxide (oxid zinečnatý) – minerální  ochranný faktor
Ethylhexyl Methoxycinnamate – chemický ochranný faktor
Isoamyl p-Methoxycinnamate – chemický ochranný faktor
Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol – chemický ochranný faktor
 
Jak je to s UVA a UVB zářením?
Předně je třeba zdůraznit, je pokožku je nutné chránit před oběma typy záření!
 
UVA je záření o vlnové délce 320-400nm. Způsobuje stárnutí kůže a nadměrnou pigmentaci. UVB záření má vlnovou délku 290-320nm a jeho působení je zodpovědné za vznik maligního melanomu, pigmentaci a spálení pokožky. Obě záření dopadají na zemský povrch, a proto je nutné zvolit produkt, který vás maximálně ochrání před oběma z nich. Dermaheal ochranný krém s SPF50 tento požadavek splňuje na 100%.
 
Jak je to s výškou faktoru?
Výška ochranného faktoru neboli SPF nám udává, jaká část ultrafialového záření se dostane do kůže. Dále také udává, jak dlouho můžeme po nanesení ochrany pobývat bezpečně na sluníčku.
 
Např. faktor 30 propustí do kůže 1/30 ultrafialového záření, tím zároveň prodlouží náš pobyt na sluníčku 30x při vzniku stejných škod jako bez použití faktoru. Takže pokud jsem fototyp I a mohu za normálních okolností pobývat na sluníčku 10 minut bez ochranného krému, po nanesení SPF30 jsem chráněn po dobu 300minut.
 
Číslo ochranného faktoru vyjadřuje hlavně ochranu proti UVB záření. Ochrana proti UVA záření není vyjadřována číslem, ale je udávána jako pětistupňová škála pomocí symbolu +. Pozor na to, většina výrobců ji neuvádí.
 
Druhy ochranných faktorů
 
V současné době jsou známé 2 druhy ochranných faktorů – chemické a minerální.
 
Chemické faktory neboli UV filtry
 
Jsou vyvinuty v laboratořích a pokožku chrání před sluncem pomocí chemické reakce. Fungují mechanismem pohlcování fotonů ultrafialového záření, jejichž energie se díky chemické reakci přeměňuje na neškodné teplo. Zkrátka a dobře,prostě přemění UV záření na obyčejné teplo.
 
Fyzikální faktory (minerální)
 
Nejčastěji se jedná o oxidy zinku nebo titanu. Jsou to přírodní minerální pigmenty pomleté na jemňoučký prach. Tento prášek je do krému přimíchán a vytváří na kůži ochranný film, který ultrafialové záření odráží. V podstatě funguje jako zrcadlo, které záření odráží.
 
Kvalitní fotoprotektivní prostředky s vysokým faktorem používají vždy kombinaci obou ochranných faktorů. Dermaheal samozřejmě obsahuje jak faktory fyzikální, tak chemické, a zaručuje tak pleti maximální možnou ochranu.
 

Obsah balení
 
50g opalovacího krému
 

Upozornění
Jen pro zevní použití, nepolykat. V případě spolknutí vyhledejte odbornou pomoc. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se přípravek dostane do oka, vymyjte jej vodou. V případě vzniku a trvání podráždění, přestaňte používat a kontaktujte svého lékaře. Nepoužívejte na otevřené rány. Nenechávejte v dosahu dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana proti slunci, opalování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
17x
4
11x
3
19x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: