2 položek celkem
Zinzino BalanceTest
3 997 Kč –6 %
3 759 Kč

Získejte jedinečné informace o poměru omega-6 a omega-3 mastných kyselin ve vlastním těle. BalanceTest společnosti Zinzino je jednoduchý test s využitím techniky suché...

Kód: 5905
zinzino balanceoil 100ml
567 Kč

BalanceOil+ je doplněk stravy, který je bohatý na olivové polyfenoly, omega-3mastnou kyselinu a vitamín D3. Díky této kombinaci účinně upravuje a udržuje hladiny mastných...

Kód: 9009

ZINZINO nabízí výživové doplňky a produkty péče o pleť a na podporu zdravého životního stylu, které jsou nejlepší ve své třídě, testované a vědecky ověřené. Zinzino  je držitelem certifikátu správné výrobní praxe GMP (Good Manufacturing Practice). Ten dokládá, že výrobce splňuje tak přísná kritéria, která jsou uplatňována při výrobě a kontrole léčiv.

Společnost Zinzino poskytuje ve své kategorii nejlepší, nejmodernější a na míru vyráběné produkty, vycházející z poznatků nové vědecké disciplíny, farmakonutrice, které využívají aktivní živiny z jídla pro boj s nerovnováhou v moderním životě.

Hlavní koncept Zinzino se nazývá Balance. Nový vědecký pohled na Balance hovoří o poměru esenciální mastné kyseliny omega-6 vůči omega-3. Obě jsou nezbytné a životně důležité pro mnoho funkcí našeho těla. Problémem je nerovnováha mezi těmito mastnými kyselinami způsobená změnami v našem stravování za poslední roky. Příliš vysoká hladina omega-6 v těle vytváří nerovnováhu. Nízký přísun esenciálních mastných kyselin omega-3 EPA a DHA vytváří nerovnováhu.  Díky BalanceTest můžete zjistit, jestli je váš poměr kyselin omega-6 a omega-3 v rovnováze. Podle něj si pak můžete vybrat produkty, které vám pomohou upravit poměr omega-6 a -3 na optimální úroveň*. 
*Tyto produkty nejsou určeny k diagnóze, léčení ani prevenci nemocí.