Zinzino BalanceOil+ Omega-3 - grep-citron-limeta 300ml

Kód: 9011
Neohodnoceno
Značka: ZINZINO
1 212 Kč 1 054 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

BalanceOil+ je zcela přírodní potravinový doplněk, který je bohatý na olivové polyfenoly, omega-3mastnou kyselinu a vitamín D3. Díky této kombinaci účinně upravuje a udržuje hladiny mastných kyselin EPA + DHA i vyvážený poměr kyselin omega-6 : omega-3 ve vašem těle, čímž vaše tělo udržuje v kondici a zároveň chrání vaše buňky před oxidací (stárnutím). BalanceOil+ podporuje normální funkci mozku, srdce, imunitního systému a bojuje proti únavě organismu. 
Jako u jednoho z mála doplňků stravy, si můžete prověřit jeho účinnost testem! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ POUŽÍVAT BALANCE OIL+?

 • Výsledky užívání jsou měřitelné a ověřitelné – Balance test
 • Pomáhá k normální funkci mozku
 • Podporuje imunitní systém
 • Pomáhá vyřešit chronické záněty v těle
 • Pomáhá k normální funkci srdce
 • Bez rybí pachutě
 • Rybí olej z volně žijících drobných ryb
 • Zvyšuje hladiny polyfenolů v chrání tak buňky před oxidativním stresem
 • Vitamín D3 z přírodního zdroje
 • Pouze přírodní ochucující a aromatické látky
 • Přispívá k normální funkci zraku, normální hladině triglyceridů, v krvi, k normálnímu krevnímu tlaku, normální hladině kalcia v krvi prospívá kostem, napomáhá zdravé funkci svalů, zdravým zubům a zdravému dělení buněk.

 

HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY: 

Mastné kyseliny EPA a DHA mají schválená zdravotní tvrzení pro normální činnost mozku. DHA přispívá k normálnímu vývinu mozku plodu a kojenců. Omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem jsou důležité nejen pro nás, ale i pro příští generace. Dále mají schválená zdravotní tvrzení pro udržení zdraví srdce; přispívají k jeho normální činnosti.

Vitamín D3 má zásadní vliv na imunitní systém a přispívá k jeho normální funkci. V Balance Oli+ se používá pouze přírodní vitamin D3 (cholekalciferol) vyrobený z lanolinu. Lanolin je tuk, který přirozeně existuje v ovčí vlně. Vitamin D se vyrábí z lanolinu rozpuštěním prekurzoru na vitamin D. Poté se chemicky upraví a aktivuje působením ultrafialového (UV) záření. Chemický proces je srovnatelný s procesem, který probíhá v lidské kůži při vlastní syntéze vitamínu D.

Islandské rybí oleje od společnosti LYSI, které jsou primárně získávány z malých krátkověkých pelagických ryb, jako jsou např.sardinky, ančovičky a makrely, avšak neexistuje žádný požadavek na specifický druh ryb. Rozhodujícím faktorem je profil mastných kyselin, který do 120 dnů účinně optimalizuje rovnováhu mastných kyseliny Omega-6:3 v těle. Rybí olej v Balance Oil+ pochází z celých nezpracovaných ryb. Olej prochází procesem rafinace, která jej zbavuje nežádoucích látek ze znečištěného životního prostředí. Rybí oleje používané v produktech Balance Oil+ splňují přísnou specifikaci pro mastné kyseliny EPA a DHA a jsou certifikovány na nepřítomnost těžkých kovů a jiných toxinů. LYSI producent těchto olejů splňuje všechny předpisy pro výrobu a řídí se zásadami SVP (správné výrobní praxe) pro potraviny a farmaceutické produkty.

Speciální extra panenský olivový olej s vysokým obsahem polyfenolů (více než 350mg/kg) lisovaný za studena. Polyfenoly jsou silné antioxidanty s mnoha blahodárnými účinky. Chrání BalanceOil+ nejen v láhvi, ale především ve vašem těle. Zinzino výrobky neobsahují GMO (tj. geneticky modifikované organismy).

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: 

0,15 ml přípravku BalanceOil+ na 1 kg tělesné hmotnosti. Dávkování přizpůsobte své tělesné hmotnosti. 

 • Dospělí s hmotností 50 kg: 7,5 ml denně. (cca 1 větší polévková lžíce) 
 • Dospělí s hmotností 80 kg: 12 ml denně. (cca 2 menší polévkové lžíce)

Nutriční hodnota a obsah v:

7.5 ml 

12 ml

Rybí tuk

4142 mg

6627 mg

Mastné kyseliny omega-3

1549 mg

2478 mg

z toho EPA

802 mg

1283 mg

z toho DHA

427 mg

683 mg

Olivový olej

2557 mg

4092 mg

z toho kyselina olejová (omega-9)

1918 mg

3069 mg

z toho polyfenoly

2.2 mg

3,5 mg

Vitamín D3

12.6 ug (250 % of RV*)

20 ug (400 % of RV*)

* % of reference value


SKLADOVÁNÍ: 

Neotevřené láhve skladujte ideálně na tmavém suchém místě při pokojové teplotě nebo v lednici. Otevřené láhve skladujte v lednici a spotřebujte do 45 dnů. Při teplotě nižší než 4 °C se olej může v důsledku tuhnutí olivového oleje zakalit. Při pokojové teplotě zákal zmizí. Uchovávejte mimo dosah dětí.


UPOZORNĚNÍ:

Potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Pokud užíváte léky na ředění krve, před použitím BalanceOil AquaX se poraďte s lékařem.

KE STAŽENÍ:

ZINZINO-balanceoil-plus-cs-cz

 

RECENZE: 

 

ROVNOVÁHA

 
 
 

„JAKO PORADKYNĚ ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU JSEM SI MYSLELA, ŽE SE STRAVUJI ZDRAVĚ…“ 

„… výsledky mého prvního testu mě však velmi znepokojily. Jakmile jsem dosáhla rovnováhy, všimla jsem si velkého rozdílu nejen u vlasů a pokožky, ale také v souvislosti s energií, svalovou regenerací, klouby a dalšími aspekty.“– Julieta

 

Test 1: 21,9:1

Test 2: 3,6:1
 
 
 

 "TEST JE DŮKAZEM,ŽE TO FUNGUJE"

 Celý život si vařím doma a zdravě. Používám také různé druhy rybího tuku. První test jsem si nechala udělat v říjnu 2012 a od té doby užívám BalanceOil. S výrobky jsem velice spokojená a test je důkazem, že to funguje.– Raisa, Finsko

 

 

Test 1: 4,6:1
 
Test 2: 2,7:1
 
 
 

 "MÁM VÍC ENERGIE!"

 Od té doby, co používám BalanceOil, se cítím skvěle. Mám spoustu energie a cítím, že můj imunitní systém zesílil. V rodině máme hodně srdečních onemocnění, a tak jsme ráda, že můžu stravu obohatit výrobkem, který je pro srdce prospěšný. Se Zinzino BalanceOil jsme velmi spokojená.
– Arja, Finsko

 

 Test 1: 7.9:1

Test 2: 2.9:1
 
 
 
 
 
REGULACE HMOTNOSTI
 
 
 

"3, 5 NEBO 10 KG?CÍL SI STANOVTE PODLE SEBE!"

 Jsem hrozně rád, že jsem se do výzvy přihlásil, a totéž doporučuji i vám. Stanovte si cíl týkající se vaší hmotnosti nebo fyzičky. Přihlaste se do Zinzino Health Challenge, staňte se šampiónem a vyhrajte zájezd!

 

– Tore, Norsko

 

 
 
 

"DĚKUJI,ŽE JSTE MĚ INSPIROVALI"

 Při účasti v Zinzino Health Challenge jsem se naučila být hrdá na každý krok vpřed. Cíle nejlépe dosáhnete, když si ho rozdělíte na řadu lehčích etap a postupujete krok za krokem. Děkuji, že jste mě inspirovali a dali mi příležitost změnit mou stravu a tělo!

 

– Camilla, Norsko

 

 
 
 

"UDĚLEJTE SI ZE ZDRAVÉ STRAVY ŽIVOTNÍ STYL"

 Držte se mých rad a buďte fit: Cvičte, pijte hodně vody a udělejte si ze zdravé stravy životní styl. Děkuji, že jste mi dodali odvahu zkusit tuhle výzvu!

 

– Isebell, Dánsko

 

 
 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: