Vitamíny Monodermá C10 + E5 - Vánoční balíček Vánoční balíček rozjasnění a hydratace

Kód: MD107
Akce
9 hodnocení
Značka: Monoderma
1 045 Kč –20 %
Monoderma vánoční balíček C10 a E5 | kosmetika4u.cz
1 045 Kč –20 % 836 Kč 691 Kč bez DPH
Skladem

Čistý vitamín C 10% (Kyselina L-askorbová), který velmi dobře působí proti pigmentaci pleti a omlazuje pokožku + Vitamín E5, který Vaší pokožku chrání proti volným radikálům a podporuje aktivity antioxidačního systému. Působí efektivně na stresovanou pleť, na pleť s erytémem, pleť suchou až velmi suchou. Současné studie také prokázaly, že vitamín E je velmi efektivní v redukci zápalu, zánětu, podráždění pokožky a dále zmírňuje proces stárnutí pokožky.

Měsíční terapie zredukuje nadměrnou pigmentaci až o 50 % a jemné vrásky až o 39 %

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monodermá C10

je účinným přípravkem, který se skládá z čistého vitamínu C (kys. L- askorbová) v 10% koncentraci. Vitamín C, neboli kyselina askorbová, má prokazatelné účinky pro redukci melaninu a podporu produkce kolagenu v pokožce. Je potřeba používat čistou kyselinu askorbovou, protože u některých derivátů, které jsou hojně používány v jiných přípravcích, je účinnost prokazatelně nižší.

 

Monodermá E5

Monodermá E5 obsahuje vitamín E (tokoferol) v 5% koncentraci, který vaši pokožku chrání proti volným radikálům a podporuje aktivitu vlastního antioxidačního systému kůže. Vitamín E je také nezbytný jako výživa pleti pro její správné fungování.
Při topické aplikaci má pozitivní vliv na suchou a citlivou pleť, kterou hydratuje a zklidňuje. Po měsíční kůře bude pleť obnovená, zjemněná a viditelné zklidněná. hýčká stresovanou a unavenou pleť.