VITAMÍNOVÝ KOKTEJL NA POKOŽKU PO ZIMĚ

Po zimě nás všechny trápí suchá a dehydratovaná pleť, protože žádné pokožce nesvědčí mrazy, vlhko a změny teplot. Pokožka trpí, je bez života a často nám popraskají i malé cévky. Proto je potřeba zakročit a dodat pleti tolik důležité vitamíny, které po tomhle náročném období potřebuje. Dnes si představíme tři vitamínová séra od italské značky Monoderma, které dokáží vyřešit spoustu problémů na pleti.

               Nepojmenovaný 2         

Každá ampulka séra obsahuje pouze čistý koncentrovaný vitamín bez přidaných konzervačních látek, vody a parfémů. Dodáte pleti jen to potřebné, vitamínová séra jsou bezpečná i pro alergickou a citlivou pleť. Není potřeba používat desítky kosmetických produktů, protože naší pleti se líbí minimalismus a jednoduchost. Použijeme sérum, náš oblíbený pleťový krém a je vystaráno! Dnes si představíme tři druhy vitamínových kapslí a pokud by Vás žádný z nich nezaujal, pak tady najdete další produkty téhle značky.

 

MONODERMA vitamín A

Vitamín A neboli retinol dodá pleti kolagen, vyplňuje vrásky a póry. V poslední době je to asi nejpoužívanější látka v kosmetické péči. Udržuje zdravou a mladistvou pleť, ale výtečný je taky na rozšířené póry a dokonce upravuje činnost mazových žlázek. Vitamín A celkově pročišťuje pokožku, působí jako silný antioxidant a regeneruje kožní buňky. Když ampulku rozděláme, obsahuje čirý gel, který není nijak lepivý a na pleti je hedvábný a moc příjemný. Pokud Vás lehce štípe, nebo máte začervenalou pleť, nebojte se, jde o přirozenou reakci na retinol. Je lepší ho používat na noc, kvůli reakci na sluníčku.

P3010050

MONODERMA vitamín C

Kyselina askorbová neboli vitamín C velice dobře působí na pigmentové skvrny, flíčky po akné a umí celkově sjednotit a obnovit pleť. V pokožce zvyšuje kolagen a elastin a díky tomu pleť vypadá zdravě a svěže. Pokud jste těhotné, je ideální na těhotenské skvrny a nemusíte se bát jej použít třeba na ruce. Vitamín C pokožku po zimě dostane do formy a dodá jí potřebnou šťávu. Obsah ampulky je krémový a do pleti se ihned vsákne a zanechává krásný pocit. Může lehce poštipkávat, ale opět jde o přirozenou reakci.

P3010037

MONODERMA vitamín E

Tokoferol nám dokáže výrazně regenerovat pokožku. Je vhodný pro silně vysušenou kůži, na podrážděnou pleť a dokáže zmírnit zánětlivé procesy v pokožce. Je výborný na vrásky a všechny druhy prasklinek jako jsou jizvy, strie nebo rozpraskané bradavky. Krásně regeneruje danou oblast a postupně ji hojí a zaceluje. Báječný je taky po pobytu na sluníčku. Po aplikaci je pleť krásně vláčná, vyživená a jemňoučká.

 

POUŽITÍ MONODERMY KAPSLÍ

Sérum použijeme jednoduše tak, že otočíme její uzávěr a lehce produkt vytlačíme. Aplikujeme na dokonale vyčištěnou pokožku dekoltu a obličeje. Vitamín E je možné použít i pro kojence se zarudlou pokožkou. Kapsle je i možné kombinovat a vytvořit si tak ideální vitamínový koktejl pro pleť. Velice spolehlivá je kombinace vždy ráno a večer vitamínu C10 + E5, C10 + A15 nebo E5 + A15 – podle našeho typu pleti a podle toho jaký řešíme problém.

 

Doufáme, že teď už víte jaký vitamín Vaše pleť potřebuje. A věříme, že si skvěle vyberete.