Venira lipozomální vitamin C 60 kapslí Kůra na 30 dní

Kód: VEN018
Neohodnoceno
Značka: Venira
589 Kč 512 Kč bez DPH
Skladem

Vitamin C je jeden z nejdůležitějších a nejuniverzálnějších vitamínů pro náš organismus. Dopřejte si vysoce vstřebatelný vitamin C v lipozomální formě, která má oproti klasickým formám řadu benefitů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VENIRA lipozomální vitamin C 60 kapslí

Vitamin C je jeden z nejdůležitějších a nejuniverzálnějších vitamínů pro náš organismus. Dopřejte si vysoce vstřebatelný vitamin C v lipozomální formě, která má oproti klasickým formám řadu benefitů.

Balení tohoto přírodního doplňku stravy obsahuje 60 kapslí pro nejnáročnější uživatele.

Vitamin C je jeden z nejdůležitějších vitamínů pro náš organismus. Mezi jeho nejdůležitější benefity patří podpora imunity, dále přispívá k normální funkci nervové soustavy, chrání buňky před oxidativním stresem (oxidativní stres má vliv na stárnutí, civilizační nemoci,vzhled kůže atd.), příspívá ke snížení míry únavy a stresu.
Podporuje tvorbu kolagenu, působí jako antioxidant a tím pomáhá pokožce udržet její pružnost, vitalitu a svěží vzhled a mnoho dalšího.


Proč užívat právě lipozomální vitamin C?
Na trhu se vyskytuje vysoké množství doplňků stravy, které sice obsahují vysokou dávku vitaminu C, avšak s velice nízkou vstřebatelností. U klasických “levnějších” forem vitaminu C je obvykle vstřebatelnost mezi 4% až 20 %, zbytek je z našeho těla vyloučeno močí.
U lipozomální formy vitaminu C se vstřebatelnost pohybuje okolo 90 %.

Co znamená lipozomální forma vitaminu C?
Lipozomální forma vitaminu C funguje na principu postupného uvolňování z lipozomu (díky čemuž je vitamin C lépe chráněn v trávicím traktu), které je řízené a uvolňuje se postupně v průběhu několika hodin. Díky lipozomální formy putuje vitamin C přímo do krve.
V porovnání s běžnými formami vitaminu C je zaručena jeho vyšší koncentrace v krvi po delší dobu. Rozdílem je také technologická náročnost oproti klasickým tabletám, která se může promítat do ceny lipozomálního vitaminu C.

Pro koho je vhodný?
Vitamin C je jeden z nejuniverzálnějších vitamínů důležitých pro lidský organismus, tudíž je vhodný pro kohokoliv.

Lze jej užívat:
-po/při intenzivním tréningu
-pro posílení imunity
-pro posílení imunity v období nachlazení, chřipky apod.
-pro zdravý životní styl
-pro odolnější organismus
-Při psychické zátěži

Výhody:
-Bioaktivní forma vitaminu C s vysokou vstřebatelností (okolo 90%)
-Bez cukru
-Vegan
-Bez lepku
-Vyrobeno v Česku

Obsah jednoho balení: 60 kapslí
Dávkování: Užívejte 2 kapsle denně, ideálně ráno před snídaní a večer. Děti do 10let 1 kapsli denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte 3 kapsle denně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: