Venira kapsle pro vlasy, nehty a pleť 240 kapslí 120denní kůra (3 balení)

Kód: VEN004
Akce
Neohodnoceno
Značka: Venira
2 097 Kč –9 %
Venira vlasy 120 kura
2 097 Kč –9 % 1 899 Kč 1 651 Kč bez DPH
Skladem

Vitamíny pro růst, objem a kvalitu vlasů, silné a nelámající se nehty a nádhernou pleť - to jsou kapsle VENIRA!

Tato 120denní kúra obsahuje 240 kapslí prvotřídního doplňku stravy, nově s 19 látkami v každé své kapsli a vylepšeným složením pro nejnáročnější uživatele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VENIRA kapsle pro vlasy, nehty a pleť 240 kapslí
120denní kúra

NOVÉ VYLEPŠENÉ SLOŽENÍ

Vitamíny pro růst, objem a kvalitu vlasů, silné a nelámající se nehty a nádhernou pleť - to jsou kapsle VENIRA!

Tato 120denní kúra obsahuje 240 kapslí prvotřídního doplňku stravy, nově s 19 látkami v každé své kapsli a vylepšeným složením pro nejnáročnější uživatele.

Kdy kapsle užívat? 1 kapsli ráno a 1 kapsli večer, vždy těsně před jídlem (ideálně 5-10 minut před jídlem)
Kolik kapslí denně? Denně se užívají 2 kapsle.
Kolik kapslí je v 120denní kúře? 120denní kúra obsahuje 240 kapslí.
Mohou se užívat dlouhodobě? Ano mohou a může se plynule navazovat z jedné kúry na druhou. Pauza v tomto případě není nutná.

Teď už 19 účinných látek v každé kapsli
pro krásné vlasy, nehty a pleť
Vitamíny pro podporu růstu, objemu a kvality vlasů, silné a nelámající se nehty a nádhernou pleť - to jsou VENIRA kapsle. Tento přírodní doplněk stravy jsme uvedli na trh roku 2017, kdy jsme vytvořili čistě přírodní složení s neuvěřitelnými 18 látkami v každé jedné kapsli! Od té doby si Venira získala srdce tisíců zákaznic, kterým pomáhá na cestě za ještě krásnějšími vlasy, nehty a pletí. Nemožné se ale stalo skutečností a po více než ročním vývoji představujeme nové vylepšené složení, s 19 účinnými látkami v každé kapsli!

 Venira kapsle se vyznačují vysokou komplexností v působení na pojivové tkáně, což se přímo projevuje na stavu a vzhledu pokožky, vlasů a nehtů. Zatímco nejznámější konkurenční produkty obsahují 16, 10, nebo pouze 6 účinných složek, VENIRA je složena z 19 složek, z nichž každá hraje nezastupitelnou roli v působení na pojivové tkáně, pokožku, vlasy a nehty. Patří tak mezi nejsilnější produkty svého druhu na trhu.

Věděli jste, že velmi časté problémy s kvalitou pokožky, vlasů i nehtů, které se dnes v populaci vyskytují, jsou právě způsobeny nedostatečnou výživou pokožkové tkáně? VENIRA poskytuje pokožce ve vyvážené kombinaci nejrozmanitější živiny ve formě esenciálních aminokyselin, rostlinných extraktů, vitaminů, minerálů, kolagenu, MSM a hyaluronátu, které jsou nezbytné pro její správnou funkci, následnou kvalitu a dokonalý vzhled. Receptura dále obsahuje komplex 3 aminokyselin.

Co je nového:
- složení má nově 19 účinných látek v každé kapsli, místo 18ti
- velikost kapsle zůstala stejná, nemusíte se bát, že by s více látkami byla větší
- po ročním vývoji, zjištěních a zkoušení jsme upravili poměr jednotlivých látek, kdy na konkrétní látky se můžete podívat v záložce Složení. Snížili jsme třeba obsah pivovarských kvasnic ze 150 mg na 50 mg - často jste nám totiž psali, zda se po pivovarských kvasnicích nepřibírá (nebojte, nepřibírá). Na základě testů se ale ukázalo, že můžeme jejich obsah snížit, nahradit je jinými látkami a vyjít vám tak vstříc!
- přidali jsme novou účinnou látku Saw palmetto (Serenoa repens), která má vliv na růst vlasů
- a to nejlepší, s novým složením jsme zaznamenali vyšší efektivitu v růstu a celkové kvalitě vlasů
- denně se opět užívají 2 kapsle (1 ráno a 2 večer, těsně před jídlem) a opět je lze užívat dlouhodobě, bez pauzy
- jsou vhodné pro ženy i muže
- těhotné a kojící maminky mohou kapsle užívat, opět po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem

-----
Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Veniru by neměly konzumovat osoby se zánětem či poškozením ledvin (z důvodu obsahu křemíku). Výrobek mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy pouze po konzultaci s lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: