Venira anti-aging sérum se skvalanem a peptidy 15 ml Noční hydratační sérum

Kód: VEN007
Neohodnoceno
Značka: Venira
590 Kč 488 Kč bez DPH
Skladem

NOČNÍ HYDRATAČNÍ SÉRUM. Venira anti-aging sérum je vysoce účinný komplexní přípravek proti projevům stárnutí pleti. Při pravidelném používání zmírňuje projevy vrásek o 51 %. Sérum je nekomedogenní, což znamená, že neucpává póry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VENIRA anti-aging sérum se skvalanem a peptidy 15 ml

Venira anti-aging sérum je vysoce účinný komplexní přípravek proti projevům stárnutí pleti. Při pravidelném používání zmírňuje projevy vrásek o 51 %. Sérum je nekomedogenní, což znamená, že neucpává póry.

Venira anti-aging sérum je vysoce účinný komplexní přípravek proti projevům stárnutí pleti. Při pravidelném používání zmírňuje projevy vrásek o 51 % (toto tvrzení je prokázáno studií). Požitek z aplikace je umocněn jemnou vůní verbenové květinové vody. Sérum je nekomedogenní, což znamená, že neucpává póry.

Účinné látky:
Palmitoyl Tripeptide-1
Palmitoyl tripeptid-1 je peptid vázaný na mastnou kyselinu, který napomáhá opravit viditelné poškození kůže a posiluje regenerační prvky kůže. Je známý svým účinkem proti poškozené pleti slunečním zářením. Ve studii, které se zůčastnilo 15 žen a byl jim aplikován přípravek obsahující palmitoyl tripeptid-1 dvakrát denně po dobu 4 týdnů vedlo k významnému zkrácení délky vrásky, hloubky a celkově drsnosti kůže.
- stimuluje syntézu vašeho kolagenu, pleť díky tomu pružnější a vypnutá.
- podporuje růst kožních kmenových buněk
- je prevencí vzniku vrásek

Squalane
Dokonale hydratuje pokožku a zvyšuje její elasticitu a podporuje bariérovou funkci.
Co je bariérová funkce pokožky? Poškození bariérové funkce pokožky vzniká nežádoucím účinkem škodlivých látek z vnějšího prostředí. Poškození epidermální bariéry spočívá v poruše vazby H20 (vody), což má za následek abnormálně suchou pokožku. Regenerační doba pro navrácení poškozené bariéry trvá minimálně několik týdnů. Squalan pomáhá předcházet tomuto poškození.
Squalan je suchý olej, který se jednodušše a rychle vstřebává do pokožky.
Má antioxidační účinky, což znamená, že neutralizuje volné radikály a chrání tak buňky před poškozením. V praxi to znamená, že absorbuje toxiny a další nežádoucí látky, čímž chrání Vaši pleť a pokožku před vnějším prostředím. Jeho struktura je velmi podobná kožnímu mazu, což je právě jeden z důvodů, proč do sebe absorbuje právě zmíněné toxiny a těžké kovy. Je vhodný pro problematickou pleť a zároveň příspívá ke snížení vrásek.
Účinky skvalanu (prokázány studií po 4 týdnech používání)
- zvyšuje bariérové vlastnosti pokožky
- zvyšuje elasticitu pokožky o 10 %
- drsnost pokožky zjemněna o 28 %
- zmírňuje projevy vrásek o 51 %
- hydratuje - odpar vody z pokožky snížen o 18 %
- zvýšená regenerace buněk pokožky o 34 %
- nekomedogenní (neucpává póry)

Proč užívat toto sérum?
1. Zpomalíte proces stárnutí pleti.
2. Zmírníte projevy vrásek o 51%.
3. Pleť bude pružnější.
4. Prevence poškození bariérové funkce pleti.
5. Hydratační účinek (pokud pleť není dostatečně hydratovaná ztrácí svoji integritu, pokožka a pleť se tak stává náchylnější pro různé škodliviny a infekce).
6. Antioxidační účinky (absorbuje nežádoucí látky a chrání pleť před zevnějškem).

Pro koho je sérum vhodné?
Sérum je vhodné pro kohokoliv, kdo chce pečovat o svoji pleť a pokožku a dodávat ji potřebné látky pro pomalejší stárnutí pleti a celkovou ochranu a regeneraci pleti a pokožky.

Aplikace
Aplikujté sérum večer na dokonale odlíčenou pleť - v případě potřeby můžete sérum překrýt nočním krémem či maskou.
Použitím kapátka naneste malé množství séra přímo na obličej a konečky prstů jej jemně vmasírujte, následně nechte působit a neumývejte.

Velikost balení
15 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: