TARANI ZKLIDŇUJÍCÍ GEL ALOE VERA 50g Okamžité oživení podrážděné a dehydrované pleti.

Kód: 431
Neohodnoceno
Značka: Tarani
425 Kč 351 Kč bez DPH
Odesíláme do 3 dnů

Podporuje výživu a regeneraci pleti. Pomáhá obnovovat vnitřní strukturu pleti, vypíná a vyhlazuje drobné nerovnosti. Neobsahuje žádné příměsi ani oleje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika:

Okamžité oživení podrážděné a dehydrované pleti.

Působení:

Aloe Vera neboli Aloe pravé, které se používá při výrobě Tarani terapeutických produktů, obsahuje velké množství cenných minerálů, sacharidů, vitamínů, enzymů, biostimulátorů, aminokyselin, rostlinných glykosidů a dalších živin. V tomto produktu je koncentrovaný gel Aloe Vera. Je rekonstituován a stabilizován k prevenci a léčbě pleti podrážděné stresem, znečištěným  životním prostředím, sluncem, mrazem a jinými negativními vlivy, které na ni působí. Podporuje výživu a regeneraci pleti. Pomáhá obnovovat vnitřní strukturu pleti, vypíná a vyhlazuje drobné nerovnosti. Neobsahuje žádné příměsi ani oleje.

Ochrana proti slunci, mrazu, UV záření. Ochrana proti znečištění zevními vlivy. Pomocný prostředek při detoxifikaci pleti. Okamžitý zklidňující a zjemňující gel po holení, depilaci. Ochranná a léčebná hydratace pro mastnou problémovou pleť. Zlepšení stavu přecitlivělé, alergizující, podrážděné, spálené, omrzlé pleti, nebo mírné vyrážky.

Způsob použití:

Nanášejte vždy jako podklad pod krém Tarani (nedoporučuje se kombinovat s jinou značkou), jemně vklepejte do pleti. Gel je vhodný pro denní i noční ošetření.

Hlavní složky:

Gel Aloe Vera, med a rostlinný glycerin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: