TARANI ZPEVŇUJÍCÍ SANTALOVÝ GEL 50g Pro unavenou, zralou, citlivou, stresovanou pleť.

Kód: 437
525 Kč 434 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Jsem účinný jako podkladový stimulační gel. Mastná a smíšená si mě užije i samostatně v letních měsících, ale od 30+ normální, suchá, citlivá mě má ráda ještě v kombinaci s krémem, který umí podobné věci jako já. Zpevňovat, vyhlazovat a zjemňovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na první dotek

Jsem sice gel, ovšem nechladím! Jsem plný něhy a energie. Vykouzlím Ti ruměnec na tváři dříve, než mě stačíš rozetřít. Tvá pleť mě baví! Rád si s ní hraji, přitom neochvějně vypínám a vyhlazuji.

 

Jak mě použít?

Můžeš mě nanášet ráno i večer, na předem vyčištěnou, odlíčenou pleť. Jsem účinný jako podkladový stimulační gel. Mastná a smíšená si mě užije i samostatně v letních měsících, ale od 30+ normální, suchá, citlivá mě má ráda ještě v kombinaci s krémem, který umí podobné věci jako já. Zpevňovat, vyhlazovat a zjemňovat. Koukni na ty krémy!

Co umím?

Hýčkám, podporuji a posiluji Tvoji pleť. Mám na starosti zpevnění a vypnutí. Tvoje svěžest pramení z dobré funkce hormonů a buněčného metabolismu. Jsi dívka, žena, nebo muž? Přitažlivost nás všechny baví! Je to mocná čarodějka, vlastní ji všichni, co mají zdravý energetický základ.

Kdo mě má rád?

Unavená, zralá, citlivá, stresovaná pleť, která potřebuje rozproudit a dodat ztracenou vitalitu.

Pleť 30+ suchá, normální a smíšená. Ovšem zralá mastná, nebo smíšená je také mile překvapená, jak se o ni skvěle umím postarat.

V hlavní roli:

Himalájská voda, santalový a mátový esenciální olej

Složení:

Himalayan Aqua, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Mentha Piperita (Menthol), Carbomer, Benzoic Acid, Amino Methyl Propanol, Natural Fragrance

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: