TARANI ZPEVŇUJÍCÍ REGENERAČNÍ KRÉM 200 g Noční regenerační krém

Kód: 65
Poslední kus
Značka: Tarani
1 400 Kč –20 %
Tarani regenerační krém
1 400 Kč –20 % 1 120 Kč 926 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned

EXPIRACE 08/2023 - ZA TUTO CENU POUZE 1KS. Stále musím něco vypínat, vyhlazovat, omlazovat a vylaďovat. Ano, přesně tak. Jedu na plné pecky! Jsem neúnavný a vysoce výkonný! Aktivuji Tvoji pleť, aby byla chráněná proti tvorbě vrásek a povadnutí. Ty kolagenní a elastinová vlákna prostě musí být pružná a v kondici! Jsem běžec na dlouhé tratě a doslova Ti vyběhám hladkou pleť do hloubky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na první dotek

Už Tě nepustím! Chytnu si Tě pevně, přitom citlivě a jemně. Cítíš tu celistvost a propojení?

Polehoučku, postupně, ale vytrvale tvořím příjemné lehké zpevnění, které vychází zespodu. Ta hladkost a ten příjemný pocit napnutí Tě prostě dostane. Stále se budeš chtít dotýkat pleti. Pozor je to návykové…

 

Jak mě použít?

Nejvíce se naběhám v noci, protože v tomto čase nejlépe regeneruji, zpevňuji a omlazuji. Jako noční péče jsem dobrá volba, ovšem pokud jsem zvolený jako jediný krém, tak zvládnu i denní maraton.

Nanášej mě na předem vyčištěnou pleť, můžeš i oční okolí, krk, nebo dekolt.

Normální, smíšená, nebo mastná nanáší přede mne ještě lehkou hydrataci v podobě gelu a potom mou maličkost. Pro tyto tipy jsem vhodný jako noční krém.

Zralá, normální, nebo suchá si přede mne ještě nanáší hydrataci v podobě výživné emulze. Jsem v tomto případě vhodný jako denní i noční krém.

Velmi suchá, citlivá a povadlá pleť potřebuje nanést pode mne regenerační olej, tím se lépe dostanu do spodních vrstev a budu moct kvalitně pracovat na zpevnění a zvláčnění. Jsem v tomto případě také vhodný jako noční péče.

Kdo má problém i s pigmentacemi, ale přitom chce vypínat vrásky, tak tady jsem také dobrý jako noční péče. Pokud těch pigmentací je více, je dobré mě kombinovat s Antipigmentačním krémem, nebo mlékem.

 

 

Moje povaha

  • zpevňující - vypínám vrásky zevnitř
  • detoxikační - zabraňuji ukládání odpadových látek v kůži
  • regenerační - podporuji obnovu nových buněk v pleti
  • antipigmentační - omezuji tvorbu pigmentací
  • aktivační - stimuluji buněčný metabolismus pro krásu pleti
  • stahující -omezuji tvorbu rozšířených pórů

Co umím?

Stále musím něco vypínat, vyhlazovat, omlazovat a vylaďovat. Ano, přesně tak. Jedu na plné pecky! Jsem neúnavný a vysoce výkonný! Aktivuji Tvoji pleť, aby byla chráněná proti tvorbě vrásek a povadnutí. Ty kolagenní a elastinová vlákna prostě musí být pružná a v kondici! Jsem běžec na dlouhé tratě a doslova Ti vyběhám hladkou pleť do hloubky.

Kdo mě má rád?

Všechny pleti, které znají svoji cenu a ví, že potřebují aktivní trénink a péči.

Zralá, suchá, normální, smíšená, ale i mastná se ráda zpevňuje, pokud cítí, že už to potřebuje.

Vím, že jsem hodně oblíbený, ale stále na sobě pracuji. Tak od 30+ jsem nejvíce v kurzu. Tady se hodně aktivuji.

V hlavní roli:

Himalájská voda, Esence z koriandru, Muškátového oříšku a Citronu, Aloe Vera gel

Složení:

Himalayan Aqua, Cetostearyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Glyceryl Mono Stearate, Myristica Fragrans Oil (Nutmeg), Syzygium Aromaticum (Clove) Extract, Citrus Medica (Lemon) Seed Oil, Coriandrum Sativum (Coriander) Seed Oil, Sorbic Acid, Benzoic Acid, Potassium Sorbate.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: