TARANI VITALIZUJÍCÍ MYCÍ GEL - MÁTA ROZMARÝNA 200 ml Vitalizující mycí gel na akné a lifting.

Kód: 647
Neohodnoceno
Značka: Tarani
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem

Vitalizující mycí gel na akné a lifting.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika:

Vitalizující mycí gel na akné a lifting.

Výrazný účinek na zpevnění a zjemnění struktury pleti, odstranění přetrvávajících zánětlivých procesů a jizviček po akné. Mycí gely Tarani obsahují účinné složky, které mají úžasnou snášenlivost s pokožkou. Terapeutické produkty jsou vyráběny přímo v ekologické oblasti středních Himalájí. Esenciální složky zanechávají na pokožce příjemnou vůni. Pro zesílení účinku doporučujeme použít celou řadu Máta & Rozmarýna. Jsou optimálně pěnivé. Jejich složení je voleno tak, aby pokožka uchovávala svoji hydrataci.

Způsob použití:

Vhodné k odstranění make-upu a nečistot. Aplikujte na mytí tváře i těla, již při povrchovém čištění je zde výrazný zpevňující a regenerační účinek.

Máta & Rozmarýna:

Nedoporučujeme při vysokém tlaku, v těhotenství a při epilepsii. Eliminuje bolesti pohybového aparátu, dodává ztracenou energii do kloubů, vazů a svalů. Všeobecně zesiluje imunitu a vitalitu. Doporučuje se také jako inhalace při astmatech a nachlazeních dýchacích cest.

Složení:

Himalayan Aqua, Mentha Spicata (Spear Mint) Oil, Mentha Piperata (Mint) Oil, Sodium Lauryl Ether Sulphate, Glycerin, Sodium Lactate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Oil, Sodium Chloride, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Food Colour.