SOSKIN Paris SADA ZESVĚTLENÍ A PIGMENTACE 2 + 1 Zdarma

1104
2 hodnocení

Regenerační krém se zesvětlujícím účinkem

Zesvětlující fluid SPF 25

Čisticí pěna pro zesvětlení pokožky ZDARMA


  • 1 537 Kč bez DPH
  • Skladem
1 860 Kč
Kategorie: Pigmentace
 

CLARIFYING CREAM 50 ml
Obnovující krém se zesvětlujícím účinkem

Zesvětlující krém na obličej s komfortní texturou obsahuje jedinečnou formuli D-white ze tří složek: dimethiconu, hexylresorcinolu, alpha-arbutinu. Tato formule zpomaluje přenos melanosomů z melanocytů do keratinocytů, ihybují terasinázu a tím zmenšuje pigmentové skvrny a narovnává povrch pokožky. Bambucké máslo obnovuje hydrolipidovou vrstvu a chrání před agresivními faktory vnějšího prostředí. Krém posiluje antioxidační ochranu a obnovuje pokožku díky zvýšení tvorby kolagenu a elastinu. Obsahuje ochranný sluneční filtr (10%). Lze použít pod make-up.

POUŽITÍ
Nanášejte ráno a večer na očištěnou pokožku obličeje a krku. Pro posílení účinků doporučujeme používat v kombinaci s Intense clarifying serum (kód 5010N)

CLARIFYING FLUID SPF 25 50 ml
Zesvětlující fluid SPF 25

Nová D-zesvětlující formule inhibuje melanogenezi a postupně zesvětluje pigmentové skvrny. Vitamin E má antioxidační účinek. Obsahuje UV filtry.

POUŽITÍ
Nanášejte na očištěnou pokožku obličeje a krku každé ráno.

CLARIFYING CLEANSING FOAM 150 ml ZDARMA
Čistící pěna (se zesvětlujícím účinkem)

Pěna výborně čistí pokožku. Zesvětlující komplex díky inhibici enzymu tirosinázy snižuje tvorbu melaninu. Je to ideální prostředek pro přípravu kůže před použitím zesvětlujících přípravků.

POUŽITÍ
Nanášejte pěnu ráno a večer obličej a krk, vyhněte se přitom oblasti kolem očí, smyjte
vodou.