Soskin Paris GENTLE PEELING - ALL SKIN TYPES 60 ml Exfoliační krém (skrab) pro všechny typy pokožky

5120
Neohodnoceno

Jemný exfoliační krém šetrně odstraňuje zrohovatělé buňky epidermis, přičemž však pokožku netraumatizuje.


  • 496 Kč bez DPH
  • Skladem
600 Kč
Kategorie: Čištění pleti
 

VLASTNOSTI :
Jemný exfoliační krém šetrně odstraňuje zrohovatělé buňky epidermis, přičemž však pokožku netraumatizuje. Enzymy papáji usnadňují olupování epidermis a tím napomáhají hlubokému čištění pleti. Mikrogranule z meruňkových jader a křemenného prášku vyrovnávají povrch pokožky. Kaolin absorbuje přebytky kožního mazu, čistí a zmenšuje póry. Extrakt z pupečníku asijského zvyšuje turgor pokožky a je výbornou prevenci předčasného stárnutí. Po exfoliaci s použitím tohoto krému se pokožka stává hladší a svěžejší.

POUŽITÍ :
Nanášejte na očištěnou pokožku jemnými pohyby, ošetřete kruhovými pohyby, přitom se vyhněte oblasti kolem očí. Umyjte velkým množstvím vody. Pro mastnou a kombinovanou pokožku se doporučuje používat dvakrát týdně, pro normální - jednou týdně, pro suchou - dvakrát měsíčně.

HLAVNÍ AKTIVNÍ SLOŽKY:
Kaolin, kyselina stearová, olej z meruňkových jader, kyselina palmitinová, pudr z meruňkových jader, jemný křemenný prášek, rostlinný glycerin, arabská guma, extrakt z papáji, extrakt z pupečníku asijského (centella asiatica), 1-2 hexanediol

Balení: 60 ml.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.