Rozjasnění pleti NeoStrata

4 položek celkem
ILLuminating serum
1 359 Kč

Toto vysoce účinné sérum je určeno k prosvětlení a rozzáření pleti, která trpí hyperpigmentací způsobenou stárnutím, hormonálními výkyvy a slunečním UV zářením. 

Kód: 30032
ENLIGTEN PIGMENT CONTROLLER
1 359 Kč

Tento unikátní přípravek obsahuje klinicky ověřené technologie pro kontrolu pigmentace a ochranu před vznikem nových skvrn. 

Kód: 30040
Skin Brightener spf 25
1 359 Kč

Denní péče při řešení nežádoucích pigmentací. Denní hydratační krém s trojitým účinkem: snižuje výskyt nežádoucích pigmentací, rozjasní a sjednotí tón pleti a chrání pokožku...

Kód: F30099C
ULTRA Brightening Cleanser
939 Kč

První krok v péči - čistič pomáhá připravit pleť pro maximální účinek následného ošetření. Patentovaný NeoGlucosamine® má jemné exfoliační účinky, napomáhá obnovení kožních...

Kód: 30039

PRO KOHO JE NeoStrata řada Endigten - Rozjasnění URČENA ?

Tato řada je určena ke sjednocení barvy, redukci hyperpigmentace a celkovému rozjasnění pleti. Produkty obsahují velmi silné rozjasňovače, které pomáhají redukovat výskyt existujících pigmentových skvrn a současně zabraňují tvorbě skvrn nových.

Patentovaný NeoGlucosamine společně s rozjasňujícími látkami zvyšuje buněčnou přirozenou obnovu a díky svým jemným exfoliačním účinkům sjednocuje barvu a tón pleti.