PROGLYME ®

7 položek celkem
bb by filip
Akce Novinka Tip
7 025 Kč –43 %
4 000 Kč

Box obsahuje: Jalupro DrinkJalupro Cryo GelInno-Caps ReducerIQLIFT Triactiv 5 mlHydropeptide Somnifera Root MistHydropeptide Bambusa Blackhead Banisher 2 kusyHydropeptide...

Kód: FILIP
100x50 IME Jalupro
3 750 Kč

Známý aminokyselinový výživový doplněk JALUPRO se nyní dodává i v tabletách.

Kód: PRO07
Snímek obrazovky 2020 04 25 v 17.29.41
1 125 Kč

JALUPRO CRYO REMODELING GEL obsahuje několik inovativních aktivních složek včetně oleje z růžového pepře se silnými lipolytickými vlastnostmi.

Kód: PRO06
100x50 IME Jalupro
1 250 Kč

Známý aminokyselinový výživový doplněk JALUPRO se nyní dodává i v tabletách.

Kód: PRO05
JALUPRO® DRINK 30 sáčků  (PROGLYME® DRINK)  POTRAVINOVÝ DOPLNĚK PRO OMLAZENI PLETI
1 250 Kč

Vážení zákazníci, výrobce Profesional Derma tento produkt PROGLYME® vylepšil a nyní jej vyrábí pod novým názvem JALUPRO ®. Jedná se o unikátní biologicky aktivní potravinový...

Kód: PRO01
proglyme revitalizing anti age face cream
2 050 Kč

Bojuje proti vráskám. Snižuje viditelné příznaky stárnutí, obnovuje pružnost a zvyšuje pevnost, hydratuje, vyživuje a osvěžuje.

Kód: PRO02
proglyme revitalizing body cream
1 125 Kč

POZOR !! NYNÍ NOVÝ NÁZEV JALUPRO REVITALIZING BODY CREAM Tento jedinečný krém na tělo snižuje viditelné příznaky stárnoucí pokožky. Hydratuje pokožku, zlepšuje její tonus...

Kód: PRO04

ANTIAGING KOSMETIKA PROGLYME - KOMPLEX PŘÍPRAVKŮ PRO ÚČINNÉ OMLAZENÍ PLETI
V průběhu doby aktivita fibroblastů (buněk produkujících kolagen) klesá, proto naše pokožka stárne, ztrácí tonus, objem, objevují se vrásky a záhyby. Tento proces je spojen nejen se stárnutím. Způsobují jej i další faktory: špatné stravovací návyky, diety, kouření, nadměrná fyzická zátěž, delší pobyt na slunci.

Vědecká laboratoř Professional Dietetics vyvinula řadu inovačních omlazujících přípravků na pleť Antiaging kosmetika PROGLYME ® na základě směsi z aminokyselin (glycin, L-Prolin, L-lysin) v přesně definovaném poměru.

Jedinečnost formuly spočívá v tom, že byla vytvořena po pečlivém rozboru složení lidského kožního kolagenu - hlavní bílkoviny, která zabezpečuje turgor, pružnost a mladistvý vzhled pokožky. Obsažené aminokyseliny jsou v přísném souladu s požadavky buněk (poměr účinných látek mezi nimi a prostorovou strukturou molekuly). Kromě toho všechny aminokyseliny, obsažené v PROGLYME ®, jsou očištěné na farmaceutické úrovni, což umožňuje maximální proniknutí do kůže a absorpci ve střevě.

Aminokyseliny, obsažené v antiaging přípravku PROGLYME ®, účinně kompenzují snížení aktivity fibroblastů. Čím víc aminokyselin v pokožce, tím větší počet buněk tvořících kolagen a jejich životaschopnost. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová, která je také složkou přípravku, zesiluje účinek aminokyselin, poskytuje hydrataci a chrání pleť před agresivním působením volných radikálů.