Perricone MD

„Pokračujeme tam, kde příroda již nemůže.“

Americká značka Perricone MD, s více než dvacetiletou tradicí přináší dermo-kosmetické přípravky s jedinečným účinným složením, jsou bohaté na antioxidanty a živiny, které si naše tělo přirozeně vytváří. 

Kosmetické přípravky značky Perricone MD pleť nejen omlazují, ale také léčí. Specializují se zejména na zmírnění procesu stárnutí. Oživují zralou pleť, hydratují ji, zmírňují pigmentové skvrny a pečují o oční okolí.

Značku Perricone MD založil roku 1997 dermatolog a nutriční specialista Nicholas Perricone, světově uznávaný odborník na zdravé stárnutí. 

Účinky všech kosmetických produktů Perricone MD se opírají o rozsáhlé klinické i spotřebitelské studie, jsou nabité velkým množstvím účinných látek, vitamínů a antioxidantů – především těch přírodních – např. olejem z jadérek brusinek, výtažků z listů rozmarýnu či oliv, kurkumy, produkty obsahují také kyselinu hylauronovou, neuropeptidy či nepřeberné množství vitaminů.

Značku Perricone MD si oblíbila řada známých osobností, mezi nimi například hollywoodská herečka Charlize Theron, nebo také manželka britského prince Harryho – vévodkyně Meghan, herečky Gwyneth Paltrow nebo Uma Thurman.  Často se proto o kosmetice Perricone mluví jako o tajemství krásných tváří hollywoodských hvězd.

 
  • Řadit dle:
  • 16 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.