Neostrata Anti-Age Duo Serum Dvojitý zásah proti vráskám

NEO004
10 hodnocení
  • 1 z 3

Baleno v luxusní dárkové krabičce.

1. denní sérum proti stárnutí je lehké konzistence, dobře vstřebatelné s obsahem silných antioxidantů, které chrání pleť proti stárnutí vlivem působení volných radikálů.

2. noční sérum k posílení přirozeného omlazujícího cyklu pleti.

  • 2 580 Kč 581 Kč –23 %
    1 652 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
1 999 Kč
Kategorie: NeoStrata®
 

Neostrata Anti-Age Duo Serum

1. denní sérum proti stárnutí je lehké konzistence, dobře vstřebatelné s obsahem silných antioxidantů, které chrání pleť proti stárnutí vlivem působení volných radikálů. 93 % účastnic klinických studií pozorovalo změny již po 4 týdnech. A to hladší strukturu, jasnější tón pleti, vyhlazení linek a vrásek.

Aplikace :

Vklepejte do ošetřovaných partií konečky prstů. Jemně vmasírujte, aby se zbylé sérum dokonale vpilo do kůže. Může být používáno samostatně, nebo jako podklad pod denní krém.

2. noční sérum k posílení přirozeného omlazujícího cyklu pleti. Vysoce účinné anti-age sérum obsahující 3 nové technologie, které podporují tvorbu nového kolagenu, zabraňují vzniku vrásek a dodávají pleti ztracenou elasticitu. Díky obsahu vitaminu C je pleť chráněna proti vlivu volných radikálů a zmírňuje vznik hyperpigmentace.

Aplikace :

Vklepejte do ošetřovaných partií konečky prstů. Jemně vmasírujte, aby se zbylé sérum dokonale vpilo do kůže. Může být používáno samostatně, nebo jako podklad pod noční krém.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.