Akce Tip

Neostrata Anti-Age Duo Serum Dvojitý zásah proti vráskám

NEO004
2 hodnocení
  • 1 z 3

Baleno v luxusní dárkové krabičce.

1. denní sérum proti stárnutí je lehké konzistence, dobře vstřebatelné s obsahem silných antioxidantů, které chrání pleť proti stárnutí vlivem působení volných radikálů.

2. noční sérum k posílení přirozeného omlazujícího cyklu pleti.

  • 2 580 Kč 581 Kč –23 %
    1 652 Kč bez DPH
  • Skladem
1 999 Kč
Kategorie: Stárnutí pleti, vrásky
 

Neostrata Anti-Age Duo Serum

1. denní sérum proti stárnutí je lehké konzistence, dobře vstřebatelné s obsahem silných antioxidantů, které chrání pleť proti stárnutí vlivem působení volných radikálů. 93 % účastnic klinických studií pozorovalo změny již po 4 týdnech. A to hladší strukturu, jasnější tón pleti, vyhlazení linek a vrásek.

Aplikace :

Vklepejte do ošetřovaných partií konečky prstů. Jemně vmasírujte, aby se zbylé sérum dokonale vpilo do kůže. Může být používáno samostatně, nebo jako podklad pod denní krém.

2. noční sérum k posílení přirozeného omlazujícího cyklu pleti. Vysoce účinné anti-age sérum obsahující 3 nové technologie, které podporují tvorbu nového kolagenu, zabraňují vzniku vrásek a dodávají pleti ztracenou elasticitu. Díky obsahu vitaminu C je pleť chráněna proti vlivu volných radikálů a zmírňuje vznik hyperpigmentace.

Aplikace :

Vklepejte do ošetřovaných partií konečky prstů. Jemně vmasírujte, aby se zbylé sérum dokonale vpilo do kůže. Může být používáno samostatně, nebo jako podklad pod noční krém.