Monodermá A15 + E5 - Vánoční balíček Balíček vhodný jak na akné, tak pro omlazení pleti

Kód: MD108
Akce
7 hodnocení
Značka: Monoderma
1 045 Kč –20 %
Monoderma vánoční balíček E5 a A15 | kosmetika4u.cz
1 045 Kč –20 % 836 Kč 691 Kč bez DPH
Skladem

Víte, že retinol je nejen účinný proti vráskám, ale zbavuje pleť akné a spolu s vitamínem E podporuje regeneraci aknózní pleti? S vánočním balíčkem, který obsahuje vitamínové ampulky Monodermá A15 a Monoderma E5, se vaše pleť konečně zbaví problémů a její vyhlazení ucítíte velmi rychle. Koupí tohoto balíčku, ušetříte 199 Kč oproti samostatné ceně těchto dvou produktů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monoderma A15 - Vitamíny na pleť

Ampulky Monodermá A15 obsahují čistý vitamín A (retinol) v 0,15% koncentraci. Retinol je účinný nejen proti stárnutí pleti, jelikož v kůži stimuluje novotvorbu kolagenu, ale navíc působí i proti akné. Reguluje populace bakterií P. Acnes způsobujících tvorbu zanícených pupínků. Díky tomu, že podporuje pročištění kožních pórů a urychluje obnovu kožních buněk, čímž je vůči akné ještě účinnější.

 

Monoderma E5 - Vitamíny na pleť

Monodermá E5 obsahuje vitamín E (tokoferol) v 5% koncentraci, který vaši pokožku chrání proti volným radikálům a podporuje aktivitu vlastního antioxidačního systému kůže. Nezbytný je vitamín E také coby výživa pleti pro její správné fungování.
Při topické aplikaci má pozitivní vliv na suchou a citlivou pleť, kterou hydratuje a zklidňuje. Ideální je proto pro pleť namáhanou akné, která potřebuje podpořit své vlastní regenerační procesy. Vitamín E navíc v kůži zmírňuje zánět a podráždění, a je proto dokonalým doplňkem k vitamínu A v péči o aknózní pleť. Po měsíční kůře bude pleť obnovená, zjemněná a viditelné zklidněná.