Medik8 Virtually Poreless Discovery Kit Sada produktů proti rozšířeným pórům

Kód: M193
Neohodnoceno
Značka: Medik8
899 Kč –11 %
Medik8 Sada rozsirene pory
899 Kč –11 % 799 Kč 660 Kč bez DPH
Skladem

Zbavte se rozšířených pórů s ucelenou řadou produktů od Medik8. Nyní se s nimi můžete seznámit v tomto výhodném balíčku, který obsahuje ve formě miniatur hloubkový čistič pleti, póry stahující tonikum a hydratační krém, jenž zjemňuje texturu pleti a redukuje rozšířené póry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Virtually Poreless Discovery Kit
Sada produktů proti rozšířeným pórům

Proti rozšířeným pórům

Rozšířené póry a černé tečky jsou běžný kosmetický problém, s nímž ovšem není snadné bojovat. Bezchybné, povrchově sjednocené pleti však lze správnou péčí dosáhnout. Řada produktů určena na boj s rozšířenými póry stojí na několika aktivních látkách. Extrakt z červeného jetele napomáhá regulovat tok kožního mazu skrze póry. Kyselina mandlová jemně rozpouští nečistoty uvnitř pórů a podporuje jejich pročištění a stažení. Postupem času jsou póry čisté, stažené a téměř neviditelné. Díky Virtually Poreless Discovery Kit si nyní můžete produkty vyzkoušet v miniaturním balení.

Virtually Poreless Discovery Kit

Virtually Poreless Discovery Kit obsahuje tři základní produkty: čisticí gel Pore Cleanse Gel Intense (40 ml), tonikum na rozšířené póry Pore Minimising Tonic (30 ml) a denní krém Refining Moisturiser (15 ml).

Pore Cleanse Gel Intense (40 ml)

Čisticí gel s obsahem kyseliny L-mandlové hloubkově pročišťuje a zjemňuje póry, které zbavuje každodenních nečistot. Extrakt z červeného jetele póry viditelně stahuje a minimalizuje jejich viditelnost. Redukuje také tvorbu kožního mazu, čímž zamezuje nežádoucímu lesku pleti. Obsažené jemné kyseliny, jako je kyselina salicylová, mandlová a mléčná čistí pleť a dodávají jí zdravý, svěží vzhled.

Pore Minimising Tonic (30 ml)

Roztok určený na dočištění pleti viditelně stahuje póry a čistí je díky obsahu AHA a BHA kyselin, které z pórů odstraňují hloubkově usazené nečistoty a kožní maz. Pročištěné póry se tak mohou stáhnout na svoji běžnou velikost a stávají se takřka neviditelnými. Kyselina L-mandlová, chirálně správná forma této jemné kyseliny, působí jak na povrchu kůže, tak uvnitř pórů pro intenzivní, avšak stále jemnou exfoliaci.

Refining Moisturiser (15 ml)

Lehký hydratační krém dodává pleti bezchybný vzhled – zjemňuje póry a obnovuje povrch kůže, která je sjednocená, vyživená a zmatněná. Základem složení denní krému je hydratační kyselina hyaluronová, která k sobě přitahuje vláhu jak ze spodních vrstev kůže, tak vnější atmosféry. Pleť je díky tomu pružná a osvěžená, bez nežádoucího zatížení.