Medik8 Vánoční balíček Midnight Whisper Balíček noční péče o pleť

Kód: M179
14 hodnocení
Značka: Medik8
717 Kč –32 %
Medik8 Vánoční balíček Midnight Whisper
717 Kč –32 % 490 Kč 405 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Zimní krátké dny a dlouhé noci jsou ideální pro noční antiaging péči o pleť. Postará se o ní vánoční balíček Midnight Whisper s dvěma nejlepšími produkty na noc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vánoční balíček Midnight Whisper obsahuje to, co by vaší pleti večer nemělo nikdy chybět, tedy klasické retinolové sérum a výživný noční krém.

 

1. Sérum s retinolem - Retinol 3TR

Sérum Retinol 3TR (5 ml) je již mezi kosmetickými produkty stálicí a jedním z nejprodávanějších produktů. Zaslouženě! S vitamínem A v 0,3% koncentraci a vitamínem E podporuje produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové. Pleť je obnovená, vyživená a viditelně mladší. S pravidelným používáním dochází ke zpevnění pleti, redukci vrásek a dalších viditelných známek stárnutí. Probouzejte se s mladistvě svěží pletí!

 

2. Bohatý noční krém - Advanced Night Restore

Noční krém Advanced Night Restore (15 ml) s unikátním Midnight Repair komplexem a ceramidy zvýrazňuje během noci účinek vlastních regeneračních mechanismů pleti a napravuje poškození vzniklé uplynulým dnem. Optimální složení pro hydrataci a výživu s extraktem z levandule dodá vaší pleti bezchybný vzhled.

 

Tento balíček je pro noční péči ideální...