Medik8 balíček Key to Youth - Klíč k mládí

Kód: 2333
Neohodnoceno
Značka: Medik8
3 505 Kč –19 %
Medik8 Balíček Key to Youth
3 505 Kč –19 % 2 850 Kč 2 355 Kč bez DPH
Skladem

Co je klíčem k mládí a mladistvě vypadající pleti bez vrásek a pigmentací? Podle Medik8 jsou to také peptidy, a právě proto balíček Klíč k mládí obsahuje produkty, které jsou peptidy nabité. Společně se postarají o omlazení očního okolí a celého obličeje i dekoltu a zároveň zajistí jejich dokonalou hydrataci. Dodejte své pleti novou energii díky síle čistých peptidů a ušetřete .Toto dárkové balení potěší a udělá radost každému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omlazení s peptidy
 
Balíček klíč k mládí je kolekcí, po které bude vaše pleť nádherně zářivá, zpevněná a viditelně omlazená. Produkty z této kolekce spolu vytvářejí vitální energii podporující tvorbu elastinu a kolagenu, které přispívají k vyhlazování jemných linií a vrásek na obličeji. Účinek je viditelný, pleť je obnovená a nádherně revitalizovaná.
 

Eyelift - Lifting a omlazení očního okolí (10 ml)
 
Pro omlazení očního okolí a viditelý liftingový efekt obsahuje balíček sérum Eyelift (10 ml). To oční okolí nejen zpevňuje, ale hlavně vyhlazuje vrásky kolem očí. Eyelift reprezentuje neinjekční technologii pro vyplnění rýh a vrásek, navíc redukuje výskyt tmavých kruhů a otoků pod očima bez drastického zásahu. Díky obsahu unikátních peptidů omlazuje oční okolí a podporuje jeho celkovou regeneraci. Tím, že posiluje pojivové tkáně okolo očí, snižuje otoky očí, a zároveň zesvětluje i tmavé kruhy pod očima. Obsahuje speciální optické částice, které odráží světlo a utváří unikátní maskování přes stíny okolo očí, čím oční okolí zbavuje unaveného vzhledu.
 

Liquid Peptides - Hydratace s peptidy (15 ml)
 
Druhým krokem péče je hydratace v podobě ultra-hydratační technologie kapalných peptidů Liquid Peptides (15 ml). Ty nejen, že pleť hydratují, ale také díky síle peptidů aktivně zpevňují a omlazují. Vysoce hydratující složení obsahuje 30% směsi peptidů s průkopnickým systémem absorpce, který cílí na všechny viditelné známky stárnutí pleti. Pleť je vyživená, obnovená a s mladistvým vzhledem. Peptidy, které vstupují pomocí unikátní technologie dronu až do kožních buněk, podporují jejich aktivitu a díky Matrixylu 3000 produkují více kolagenu. Relaxant Argirelox zase snižuje kontrakce mimického svalstva, čímž minimalizuje vznik vrásek. Obojí s pravidelnou aplikací vede ke zpevnění a vyhlazení jemných linek a vrásek.
 

Firewall -  Antioxidace je základ (30 ml)
 
Závěr patří bezkonkurenční antioxidaci díky peptidům v produktu Firewall (30 ml). Pokud jde o omlazení pleti a prevenci jejího předčasného stárnutí, antioxidace je základ. Firewall, sérum nabité aktivními látkami, hydratuje, vyhlazuje vrásky, redukuje pigmentace a zlepšuje vzhled pleti poškozené slunečním zářením. Hlavní účinnou látkou je měďnatý chelát copper PCA, další účinnélátky jsou peptidy s anti-agingovým účinkem, jako je Matrixyl 3000, a další super silné antioxidanty. S unikátním systémem oddělených účinných látek ve dvou komorách si Firewall dlouhodobě zachovává maximální efekt a pleť chrání před volnými radikály a stárnutím, zatímco aktivně vyhlazuje vrásky a zpevňuje pleť.

Vánoční balíček je inspirován pohádkou a vzpomínkami na dětství. Unikátní jsou také samotné obaly, které jsou ručně vyráběné a jako leporelo vypráví příběh pohádky. Vypadají tak krásně a luxusně, na každém balíčku najdete navíc věnování od srdce, které stačí jen vyplnit.
 

Chcete se o jednotlivých produktech dozvědět více? Zde jsou odkazy na jednotlivé produkty:
 
 
Eyelift pro vyhlazení vrásek okolo očí
Naprostá špička mezi přípravky proti vráskám okolo očí. Intenzivní gel, který díky svému složení pomáhá bojovat proti vráskám a ztrátě pevnosti pokožky v oblasti očního okolí. Jako bonus odstraňuje tmavé kruhy pod očima.
 
Liquid Peptides - Omlazení s peptidy
Sérum s peptidy Liquid Peptides proti vráskám omladí vaši pleť. Speciální technologie s 30% koktejlem peptidů se postará o redukci existujících vrásek a navíc zabraňuje jejich dalšímu vzniku. Vaše pleť bude jemná a vypnutá jako hedvábí!
 
Firewall
Pokud jde o omlazení pleti a prevenci jejího předčasného stárnutí, antioxidace je základ. Její maximum vám poskytne energizující sérum proti vráskám Firewall - vítěz nezávislého testu antioxidačních produktů. Sérum nabité aktivními látkami hydratuje, vyhlazuje vrásky, redukuje pigmentace a zlepšuje vzhled pleti poškozené slunečním zářením. Pokud hledáte alternativu k vitamínu C, v séru Firewall jste ji právě našli.