Medik8 Vánoční balíček Daylight Radiance Balíček pro denní péči

Kód: M177
Neohodnoceno
Značka: Medik8
780 Kč –26 %
Daylight radiance
780 Kč –26 % 580 Kč 479 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Přesně toto potřebujete pro denní péči. Vitamín C, hydrataci a ochranu před negativními vnějšími vlivy, včetně ultrafialového záření. To vše získáte ve vánočním balíčku Daylight Radiance.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

1. Vitamín C - C-Tetra+ Intense

Nastartujte vaše ráno s C-Tetra+ Intense (10 ml), silným antioxidačním sérem. Toto sérum kromě vitamínu C obsahuje také účinné vyživující látky jako jsou výtažek z červeného ženšenu, vitamín F a marakujový olej. Tyto látky v kůži navyšují produkci kolagenu, minimalizují nadměrnou pigmentaci a chrání před škodlivým vlivem volných radikálů. Pokožka je hloubkově hydratovaná, rozzářená, barevně sjednocená a získává omlazený vzhled.

 

2. Ochrana pleti - Advanced Day Total Protect

Hydratační denní krém Advanced Day Total Protect (15 ml), který se lehce vstřebává a chrání pleť před poškozením vnějším prostředím. Širokospektrální ochrana 5* proti UVA a SPF 30 proti UVB, technologie anti-pollution proti poškození pleti znečištěním, dále před infračerveným a modrým zářením a samozřejmě proti A.G.E., poškozením produkty pokročilé glykace, se postarají o redukci vrásek a viditelných rýh a působí preventivně proti jejich dalšímu formování.