Medik8 Vánoční balíček CSA Philosophy Balíček s kompletní antiaging péčí

Kód: M176
13 hodnocení
Značka: Medik8
2 530 Kč –25 %
CSA philosophy
2 530 Kč –25 % 1 890 Kč 1 562 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Vánoční balíček CSA Philosophy přesně kopíruje anti-agingovou filozofii britské firmy Medik8, která spočívá v kombinaci vitamínu C ráno, přes den SPF a vitamínu A na noc. Chcete zpomalit stárnutí pleti a ji omladit? Ve světě CSA je to možné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zakladatel firmy Medik8 Elliot Isaacs tvrdí, že pokud začnete dodržovat zásady CSA filozofie, za deset let budete vypadat o deset let mladší. Vyzkoušejte si základní produkty, díky nimž pro vás bude dodržování těchto zásad hračka.

 

1. Čištění pleti - Surface Radiance Cleanse

Před aplikací jakéhokoliv produktu, ať je ráno nebo večer, je vždy třeba pleť vyčistit a připravit ji na absorpci účinných látek. Surface Radiance Cleanse (40 ml) s povzbuzující citrusovou vůní a obsahem exfoliační směsi kyseliny mandlové, mléčné a salicylové jemně obnovuje a hloubkově čistí pleť. Ta je po vyčištění jemná a sjednocená. Objevte mladistvou a rozzářenou pokožku.

 

2. Vitamín C - C-Tetra + Intense sérum

Nastartujte vaše ráno s C-Tetra+ Intense (10 ml), silným antioxidačním sérem obohaceným o vitamín C, výtažek z červeného ženšenu, vitamín F a olej z marakuji. Tyto vyživující účinné látky v kůži navyšují produkci kolagenu, minimalizují nadměrnou pigmentaci a chrání před škodlivým vlivem volných radikálů. Pokožka je hloubkově hydratovaná, rozzářená a barevně sjednocená a získává omlazený vzhled.

 

3. SPF - Advanced Day Total Protect

Dalším krokem pro omlazení pleti v duchu filozofie CSA je ochrana před slunečním zářením. Tu pleti poskytnete aplikací hydratačního denního krému Advanced Day Total Protect (50 ml), který se lehce vstřebává a chrání pleť před poškozením vnějším prostředím. Širokospektrální ochrana 5* proti UVA a SPF 30 proti UVB, technologie anti-pollution proti poškození pleti znečištěním, dále před infračerveným a modrým zářením a samozřejmě proti A.G.E., poškozením produkty pokročilé glykace, se postarají o redukci vrásek a viditelných rýh a působí preventivně proti jejich dalšímu formování.

 

4. Vitamín A - Retinol 3TR+ Intense

Posledním produktem v balíčku CSA Philosophy je vitamín A, čili retinol, v séru Retinol 3TR+ Intense (5 ml), který obnovuje pokožku a zdokonaluje její vzhled, zatímco vy spíte. Kromě retinolu je obohacen o skvalan a klimbazol, které navyšují účinnost vitamínu A, aniž by zvyšovaly riziko podráždění. Jemné linky a vrásky budou redukovány, pleť bude zpevněná a rozzářená, na dotek jemnější než hedvábí. Probouzejte se s mladistvě svěží pletí...