Medik8 Refining Moisturiser Matující hydratační krém, který stahuje rozšířené póry

Kód: 1808
Neohodnoceno
Značka: Medik8
1 300 Kč 1 074 Kč bez DPH
Skladem

Refining Moisturiser krém byl vyvinut pro dokonalý vzhled pleti. Nejen že stahuje rozšířené póry a obnovuje povrch pleti, ale také pleť zanechává sjednocenou, vyživenou a zmatovanou. Černé tečky a zvětšené póry nebudou mít šanci!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už žádný lesk pleti
Refining Moisturiser cílí na skutečné příčiny zvětšených pórů, zatímco hydratuje a vyživuje pleť, zároveň stahuje rozšířené póry, odstraňuje "černé tečky" a obnovuje pleť. Pleť vypadá mladší, je matná, ale zároveň perfektně hydratovaná.


Matující, ale zároveň hydratující složení
Obsažená kyselina mandlová pročišťuje a obnovuje texturu pleti, extrakt z červeného jetele inhibuje aktivitu enzymu, který reguluje množství kožního mazu produkovaného póry a společně s vitamínem F prokazatelně snižují produkci kožního mazu, čímž podporují svěží, mladší a zmatněný vzhled pleti.
Kombinací unikátních hydratačních magnetů Medik8 společně s vitamínem E a kyselinou hyaluronovou o různé molekulární hmotnosti tento lehký krém pokožce dodává porci hydratace, díky níž je jemná a vypnutá po celý den i noc.


Zbavte se rozšířených pórů
Extrakt z červeného jetele (jetel luční) je známý pro svoji účinnost v regulaci produkce kožního mazu a zpevnění pórů. Působí adstringentně, po celý den stahuje rozšířené póry a brání nežádoucímu lesku pleti. Extrakt z červeného jetele stimuluje diferenciaci keratinocytů, čímž podporuje obnovu korneocytů - zrohovatělých a odumřelých buněk kůže vyskytujících se kolem rozšířených pórů - a jejich nahrazení novými zralými korneocyty. Pokud vás toto téma zajímá, přečtěte si o přirozeném koloběhu kožních buněk - deskvamaci. Refining Moisturiser navíc neobsahuje komedonní mastné kyseliny, jako je kyselina stearová, které mohou póry ucpávat.


Hloubkové čištění černých teček
Hydratační krém obsahuje kyselinu mandlovou poskytující pleti jemnou exfoliaci, díky níž dochází k vyhlazení a pročištění rozšířených pórů a komedonů („černých teček“). Zajišťuje také celodenní ochranu před lesknutím pleti.


Používejte jako podkladovou bázi
Refining Moisturiser můžete používat samostatně, nebo jako podklad pod make-up, který díky tomu vydrží bez lesknutí na pleti po celý den.

Je vhodný pro zvýšení účinku dermokosmetických ošetření jako jsou:

Mikrojehličkování a mezoterapie
IPL
Injekčně aplikované výplně a botulotoxin
Chemický peeling
Laserové omlazení
Dermabraze a další

Složení pro bezchybný vzhled pleti

Extrakt z červeného jetele:
Červený jetel (jetel luční) je výjimečná rostlina, jejíž extrakt napomáhá snižovat produkci kožní mazu, podporuje obnovu kožních buněk a působí adstringentně, tedy stahuje a minimalizuje viditelnost pórů.

Kyselina L-mandlová:
Alfa-hydroxykyselina se silou beta-hydroxykyseliny v chirálně správné podobě působí jak na povrchu kůže, tak uvnitř pórů pro hloubkovou, ale zároveň jemnou exfoliaci. Protože má větší molekuly, neprostupuje kyselina mandlová tak hluboko do pleti jako kyselina glykolová, proto je vhodnější pro citlivou pleť.

Přírodní glycerin:
Přirozený zvlhčovač pleti, který v kůži uzamyká vláhu a zanechává ji hydratovanou a s příjemným pocitem.

Kyselina hyaluronová:
Díky své schopnosti vázat vodu a následně ji v sobě zadržet více než tisícinásobek své váhy je kyselina hyaluronová účinným hydratačním prostředkem pro vaši pleť, kterou zanechává vypnutou a zjemněnou.

Hydratační magnety:
Unikátní hydratační produkty z laboratoří firmy Medik8 se vážou na kožní buňky, do nichž přitahují a uzamykají vláhu.

Aromaterapie ráno a večer
Ráno a večer po očištění pleti naneste malé množství krému Refining Moisturiser na obličej, krk a dekolt a užívejte si povzbuzující a osvěžující vůni levandule a máty.

Balení o objemu 50 ml vydrží až 50 aplikaci.

Používejte s dalšími produkty
Rozšířených pórů se nejlépe zbavíte, budete-li Refining Moisturiser kombinovat s dalšími produkty z řady na čištění pórů Medik8. Ráno a večer používejte tonikum Pore Minimising Tonic, které doplňte jednou do týdne o černou masku Activated Charcoal Refining Mask. Nezapomeňte pleť také chránit před ultrafialovým zářením, třeba s krémem Physical Sunscreen.