Medik8 r-Retinoate Luxe Collection Kit

Kód: 2306
Akce
9 hodnocení
Značka: Medik8
13 170 Kč –16 %
Medik8 r Retinoate Luxe Collection Kit
13 170 Kč –16 % 11 000 Kč 9 091 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Naprosto úžasný balíček od Medik8. Kombinace tří ikonicky největších bestsellerů v exkluzivní Luxusní kolekci je k dispozici pro ty nejnáročnější ve výhodné sadě r- Retinoate Luxe Collection Kit. Jemné linie a vrásky se postupně zjemňují, oční okolí je projasněné a pokožka je bezchybně rozzářená. Omlazení s vitamínem A nebylo nikdy intenzivnější. Ušetříte přes 2000 Kč a navíc získáte krásný produkt navíc - pleťový váleček z drahého kamene!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omlazení s retinyl retinoate
 
Patentovaná molekula retinyl retinoate od Medik8 je to nejsilnější omlazení, které můžete své pleti dopřát. Vánoční balíček r-Retinoate Luxe Collection obsahuje hned tři úžasné produkty, které tuto skvělou molekulu obsahují.
 
 
Vitamín A na ráno? ANO!: sérum aktivující mládí r-Retinoate
 
Pro ranní omlazení sáhněte po klasickém "bílém" séru r-Retinoate. Výjimečné je nejen svým omlazujícím účinkem, ale především tím, že jej i s obsaženým vitamínem A můžete používat ráno. Molekula retinyl retinoate je totiž vysoce fotostabilní, na rozdíl od ostatních forem vitamínu A. Krémové sérum r-Retinoate vzniklo díky osmiletému výzkumu. Jeho revoluční molekula retinyl retinoate je jinou formou tradičního retinolu a kyseliny retinové s klinicky ověřeným účinkem, který je 8x silnější než tradiční retinol a viditelně redukuje jemné linky a vrásky, zjemňuje hrubou pleť a barevně ji sjednocuje. Vedle retinyl retinoate obsahuje také vitamín C pro vyšší stimulaci produkce kolagenu a maximální antioxidační ochranu pleti, zjemňující vitamín E a hydratující kyselinu hyaluronovou pro komplexní péči o pleť. Ráno stačí po aplikaci r-Retinoate nanést ochranu před UV paprsky a můžete vyrazit.
 
 
Vitamín A pro oční okolí: Oční sérum aktivující mládí r-Retinoate
 
Také pro oční okolí můžete využít sílu retinyl retinoate, a to v omlazujícím očním séru aktivujícím mládí r-Retinoate. To vedle vitamínu A obsahuje další hydratační a omlazující látky, které pleť v jemném očním okolí nabijí energií a viditelně jej omladí. Vitamín E jemné pleti v očním okolí poskytuje antioxidaci a hydrataci, stejně jako kyselina hyaluronová. Hesperidin, který se přirozeně vyskytuje v citrusových plodech, zlepšuje krevní cirkulaci a posiluje kapiláry, což má za následek rozjasnění očního okolí a zmírnění kruhů pod očima. Unaveného vzhledu vás zbaví kofein, který revitalizuje oční okolí a stahuje krevní cévy pod očima, čímž také zmírní kruhy pod očima.
 

Nejsilnější produkt proti vráskám od Medik8: Intezivní krém aktivující mládí r-Retinoate
 
Posledním krokem péče je r-Retinoate Intense, intenzivní omlazující krém, který vyhlazuje pleť, odstraňuje vrásky a pleti dodává mladistvý vzhled. r-Retinoate Intense je nejsilnější produkt proti vráskám, který kdy Medik8 vyvinul. Nejnovější noční krém britské značky nabízí revoluční směs průlomové molekuly retinyl retinoate a krystalicky stabilizovaného retinaldehydu pro dokonalé omlazení pleti přes noc. Obsažené peptidy prostupují do hlubších vrstev kůže, kam transportují aktivní látky. Ty hluboko v pleti obnovují texturu kůže a viditelně ji omlazují. Účinek je mnohem silnější a rychlejší než u běžného vitamínu A. Viditelných výsledků si všimnete již za čtyři týdny. r-Retinoate Intense dodává pleti přes noc energii, aby mohla další den bojovat proti známkám stárnutí. Ráno po probuzení jsou jemné vrásky vyhlazené a pleť září tak jako nikdy. Užijte si jeho sílu i vy!