Medik8 Hand & Nail Cream 60 ml Hydratační krém na ruce SPF 25

Kód: M164
Neohodnoceno
Značka: Medik8
725 Kč 599 Kč bez DPH
Skladem

Bohatý hydratační krém na ruce, který obnovuje vláčnost a elasticitu kůže na rukou a kůžičky u nehtů. Rychle se vstřebává, nezanechává mastný pocit. Jedná se o jedinečný krém, který chrání kůži před škodlivinami vnějšího okolí, jako je poškození slunečními paprsky nebo znečištění z ovzduší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hand & Nail Cream

Širokospektrální ochrana SPF 25 (UVA & UVB) pomáhá předcházet vzniku předčasných známek stárnutí kůže způsobených slunečním zářením. Anti-pollution technologie (technologie proti znečištění) pomáhá čistit pokožku a vytváří na jejím povrchu neviditelný film, který ji chrání před absorpcí znečišťujících látek, jako jsou polétavé prachové částice.

Maximální péče pro namáhanou kůži
Kůže na rukou je měkčí, hloubkově hydratovaná a chráněná. Krém také pomáhá posilovat nehty a kůžičku kolem nich. Ruce vypadají upraveně a mladistvě. Nanášejte během dne, kdykoli je třeba.

Zlepší vzhled rukou
Hloubková intenzivní dlouhodobá hydratace
Redukce známek stárnutí kůže
Zlepšení kvality nehtů a kůžičky kolem nich
Chrání a hydratuje

SPF 25 chrání kůži před UVA a UVB zářením
Anti-pollution technologie pro ochranu proti škodlivinám z vnějšího okolí
Obsahuje unikátní rehydratační technologii obsaženou v oblíbeném Medik8 produktu Hydr8 B5 séru
Příjemná citrusová vůně
Výživa a ochrana pro všechny typy pleti

Pečující složení pro vaše ruce
Kyselina hyaluronová:
Působí jako prostředek pro udržení vlhkosti a správné hladiny hydratace a pružnosti kůže.
Vitamín B5:
Zlepšuje schopnost pokožky zadržovat vodu, podporuje její regeneraci a hojení ran. Má protizánětlivý a protisvědivý účinek.

Anti-pollution technologie:
Obsahuje výtažek ze semen moringy olejodárné, který na povrchu pokožky vytváří speciální štít, aby zabránil absorpci škodlivých látek z okolního prostředí (kouř z cigaret, ozon, těžké kovy, prachové částice) a udržel pokožku čistou a zdravou.

Poskytuje vysokou širokospektrální ochranu před UVA a UVB zářením, aby účinně zabránila poškození volnými radikály. Filtry jsou ekologicky šetrné a 100 % fotostabilní.

Kdykoliv během dne
Dle potřeby vmasírujte množství krému o velikosti hrášku do kůže rukou. Věnujte pozornost také nehtům a kůžičce kolem nich pro maximální hydratační účinky. Balení obsahuje 60 ml krému.