NORDAID LIPOSOMÁLNÍ VITAMIN C 250 MG - KAPSLE Lipozomální vitamín C

Kód: 3050
1 hodnocení
Značka: NORDAID
499 Kč 434 Kč bez DPH
Skladem

Pozitivní vliv vitamínu C potvrzuje řada vědeckých studií, ale v lipozomální formě je mnohem lépe vstřebatelný a vysoce využitelný. Díky doplňku stravy Liposomální  vitamín C značky NORDAID®  podpoříte svoji imunitu, energii, pleť, klouby a kosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin C je stěžejní regulátor imunitních funkcí v organizmu. Kromě imunity ovlivňuje také energetický metabolizmus, snižuje únavu, přispívá ke správnému fungování nervového systému a psychiky. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu, což je prospěšné pro zdravé dásně, kůži, chrupavky, kosti, zuby a krevní cévy.

Estonská firma Nordaid vyrábí vitamin C z nejlepších dostupných ingrediencí a ve spolupráci s předními vědci.

Výjimečná je jeho liposomální forma, díky níž dochází k jeho rychlé a přímé absorpci, zvyšuje se dostupnost vitaminu C pro buňky a chrání ho před degradací v trávicím traktu. 

Doporučená denní dávka je 1–4 tobolky denně. Pokud lékař neurčí jinak, užívejte večer před jídlem, zapijte sklenicí vody. Díky liposomům je výrazně zvýšená vstřebatelnost vitaminu C. Tento vitamin působí velmi komplexně a je ho potřeba pro správnou funkci imunitního systému, tvorbu energie, nervovou soustavu i všechny tkáně, které jsou bohaté na kolagen, jako jsou zuby, kůže, dásně apod. 

1 tobolka/kapsle obsahuje 250 mg vitaminu C (312,5 %*).

30 kapslí, 47 g

* Evropské referenční hodnoty pro příjem živin.

Vhodné pro vegany. Bez obsahu lepku a GMO.