LIFE ENERGY by Brandeis Clinic

Kód: B111
Neohodnoceno
870 Kč 719 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Společnost Brandeis Clinic vám přináší potravinový doplněk, který vám dodá  energii.
Podpoří vaši mozkovou činnost.
Zvyšuje obranu organismu před stresem.
Okamžitě snižuje pocity únavy a vyčerpání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis
Potýkáte se s nedostatkem energie? Připadáte si vyčerpaní, bez elánu? Doléhá na vás stres? Nebo snad máte pocit, že vám to vůbec „nemyslí“? Na vině může být nedostatek důležitých vitamínů, i prosté velké psychické či fyzické vypětí. Spíše než kávu, která organismus odvodní a do budoucna vás o energii spíše připraví, vyzkoušejte příště přírodní výživový doplněk LIFE ENERGY by Brandeis Clinic.

Osm vitamínů a šest přírodních extraktů v jedné tabletce vás nabije životní energií a navýší vaši koncentraci. Vitamín C podpoří psychickou činnost a odstraňuje pocity vyčerpání, antioxidant vitamín E chrání před oxidativním stresem. Vitamíny ze skupiny B zaručí správné fungování nervové soustavy i řádnou mozkovou činnost a navíc eliminují únavu.

Přírodní extrakty z kurkumovníku, schizandry či pepřovníku taktéž podpoří vaši psychickou činnost a dodají vám energii i na fyzickou námahu. Jedna kapsle denně vám zaručí nekončící příval energie.

Návod k použití
Konzumujte 1 kapsli denně během jídla.

Účinky
Dodá vám energii
Podpoří vaši mozkovou činnost
Zvyšuje obranu organismu před stresem
Okamžitě snižuje pocity únavy a vyčerpání

Výhody
Zcela přírodní výživový doplněk
Jedna kapsle denně stačí pro kýžený efekt
LIFE ENERGY by Brandeis Clinic vyvinul tým odborníků specializující se na nutriční a ortomolekulární medicínu

Určeno pro
Každého, kdo se cítí vyčerpaný, a chce do svého života navrátit energii nebo se zbavit stresu.

Složení (hlavní účinné látky)
Vitamín C:
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k udržení normální funkce imunitního systému, k tvorbě kolagenu pro správné fungování krevních cév, kostí a chrupavek, a správné fungování kůže. Dále vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, správné činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, zvyšuje vstřebávání železa. Pomáhá snižovat míru vyčerpání organismu a únavu.

Vitamín E a selen:
Přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamíny skupiny B:
Přispívají k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, k udržení dobrého stavu sliznic a pokožky a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamín B 12:
Přispívá k správnému fungování imunitního systému.

Curcuma longa (kurkumovník dlouhý):
Podporuje zdravé trávení, činnost jater a dobrý stav kloubů.

Rhodiola rosea (rozchodnice růžová):
Má vztah k nervovému systému, únavě, stresu, srdci a krevnímu systému. Napomáhá okysličení, podporuje kognitivní a duševní výkonnost, správné trávení a fyzický výkon.

Schinandra chinensis (schizandra čínská):
Má vliv na stres, podporuje zdravé trávení, činnost jater a správné fungování dýchacího systému.

Withania somnifera (vitánie spavá):
Podporuje duševní a kognitivní činnost, koncentraci, odstraňuje únavu. Podporuje zachování duševního zdraví a relaxaci, správnou činnost kardiovaskulárního systému, energii a vitalitu. Přispívá ke zdraví reprodukčního systému, dýchacího soustavy a pokožky.

Eleutherococcus senticosus (eleuteriokok ostnitý):
Pozitivně působí na fyzické a duševní zdraví, kognitivní a duševní výkonnost, krevní oběh. Podporuje přirozenou obranyschopnost a dobrý krevní tlak.

Piper nigrum (pepřovník černý):
Podporuje správné trávení. Je plný antioxidantů. Podporuje reprodukční soustavu u žen, oběh v jemných krevních cévách a kapilárách. Dále pozitivně působí na zdraví jater, správnou činnost nervové soustavy, fungování dýchacího systému a také na stav pokožky.

Obsah balení
60 kapslí
Hmotnost obsahu: 36mg