HYDROPEPTIDE ANTI-WRINKLE PROSPECT BOX Sada proti vráskám

Kód: YPBARC
Neohodnoceno
Značka: HydroPeptide
1 200 Kč 992 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

1. Travel Cashmere Cleanse

2. Travel Hydro-Lock Sleep Mask

3. Travel Moisture Reset Facial Oil

Detailní informace

Detailní popis produktu

HYDROPEPTIDE ANTI-WRINKLE PROSPECT BOX
Sada proti vráskám

INFORMACE O PRODUKTU

Sada proti vráskám.

Sada obsahuje:

1. Travel Cashmere Cleanse 50 ml

Růžové pleťové mléko HYDROPEPTIDE Cashmere Cleanse uklidňující očišťující přípravek jemně odstraňuje nečistoty, přitom nevysouší a nevyvolává pocit stažení pokožky. Hydrolyzované mléčné proteiny zajišťují rovnováhu živin, růžová voda a aloe vera zklidňují a dodávají pocit pohodlí.

2. Travel Hydro-Lock Sleep Mask 15 ml

Královské peptidové ošetření HYDROPEPTIDE Hydro-Lock Sleep Mask je luxusní noční maska, která přikrývá kontury pokožky vrstvou intenzivní regenerační hydratace.

Prostředek je odolný proti otření o polštář, krásně vyhladí a zdokonalí pleť během noci, díky zjemňujícímu komplexu HydrO18™ Activated Water™ a uklidňujícího kořene lékořice. Královské peptidy napodobují a zvyšují regenerační vlastnosti mateří kašičky, čímž napomáhají procesům buněčné přeměny a dodávají pokožce životně důležité živiny. Výsledek: pleť bude zářivá, svěží a jemná.

3. Travel Moisture Reset Facial Oil 3 ml

Pleťový olej je směs bohatá na antioxidanty obsahuje tucet vzácných olejů a udržuje vodu, pomáhá chránit pokožku před nepřízní vnějšího prostředí a volnými radikály. Čisté rostlinné oleje a zklidňující extrakt z rýžových otrub pečlivě vyživují a podporují přirozenou lipidovou bariéru pokožky.