Doručení vaší objednávky může být aktuálně zpožděno kvůli přetížení na straně dopravců. Zboží si můžete vyzvednout i v naší prodejně v Brně. Děkujeme za vaši přízeň.

Hydropeptice ALL EYE NEED Kompletní oční péče

Kód: 2699
Neohodnoceno
Značka: HydroPeptide
2 800 Kč 2 314 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Balíček obsahuje: HP Vital Eyes 10 ml, Eye authority 5 ml, HP eye patch.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydropeptice ALL EYE NEED

Balíček obsahuje:

HP Vital Eyes 10 ml

Toto hydratační oční sérum minimalizuje vzhled tmavých kruhů, jemných linek a vrásek v oblasti kolem očí. V tomto jedinečném produktu je použita, pro oči bezpečná, alternativa retinolu - bakuchiol, který  zesvětluje hyperpigmentaci a redukuje vzhled "vraních stop". Chladící masáže pomocí kuličkového nástavce s protizánětlivým kofeinem zrychlují krevní oběh, zmenšují otok a zajišťují jemnější a světlejší pokožku pod očima.
• Pomáhá viditelně zredukovat drobné linky a vrásky• Zesvětluje kruhy pod očima• Snižuje hyperpigmentaci v oblasti očí• Zmírňuje otoky

HP Eye authority 5 ml

Krém na bázi neuro a aminopeptidů, vysoce koncentrovaných bioflavonoidů, vitaminů a rostlinných výtažků pro intenzivní hydrataci a zpevnění kůže víček, pro odstranění otoků a tmavých kruhů kolem očí. Kůže víček se vypíná, vrásky, tmavé kruhy a otoky se stávají méně viditelné. Krém má jemnou texturu, rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Nevyvolává otoky očí po ránu a je ideálním základem pod líčidla.

HP eye patch

PODLOŽKY POD OČI. Zpevnění, hydratace, zklidněníVylepšete výsledky ošetření obličeje pomocí této masky pod oči Polypeptide Collagel + . Pro zajištění mladistvého vzhledu pleti je tato hydrogelová technologie vybavena klíčovými peptidy podporujícími kolagen a hydratačními složkami, které minimalizují vzhled jemných linek a vrásek a zároveň zesvětlují oblast pod očima.*Pomáhají zvýšit obsah kolagenu v kůži a tím zajišťují objemnější a pevnější vzhled.Poskytují okamžitou hydrataci a udržují ji v pokožce pro dlouhodobější komfort.Pomáhají uklidnit a ochladit pokožku po agresivní léčbě.