elure Advanced Facial Wash 100 ml Zesvětlující čisticí pěna

Kód: 2729
Neohodnoceno
Značka: Elure
699 Kč –7 %
elure Advanced Facial Wash
699 Kč –7 % 650 Kč 537 Kč bez DPH
Skladem

Unikátní přípravek k regulaci pigmentace a hyperpigmentaci. Chcete mít rozzářenou pokožku v rovnoměrném tónu a bez nevzhledných pigmentových skvrn? Připravte ji ke správné péči pomocí účinného očištění, které umožní nejen ideální odstranění nečistot, zároveň dokonale připraví pokožku pro použití rozjasňujících produktů řady elure™.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čištěním proti nadměrné pigmentaci
 
Bohatá krémová čisticí pěna, která účinně odstraňuje přebytečnou mastnotu, nečistoty a odumřelé kožní buňky a připravuje pokožku k aplikaci buď elure™ zesvětlujícího mléka nebo nočního krému pro řešení nadměrné pigmentace.
Při pravidelném používání a v kombinaci s produkty řady elure™ pokožka získá rozzářený, rovnoměrný tón.

Krásná, zářivá pleť s rovnoměrným tónem
 
Správné  sebevědomí se jistě odvíjí od toho, jak vypadáme. Řešíte-li nevzhledné pigmentové skvrny, nerovnoměrný tón pokožky, která potřebuje celkové rozzáření, řada elure™ Advanced skin brightening solution vám přináší rychlé, bezpečné a k pleti šetrné, ale efektivní řešení.
 

Vhodné pro:
 
  • Všechny typy pokožky včetně citlivé
  • Lze používat během celého roku
  • Při klinických studiích nebyly zaznamenány žádné nepříznivé reakce
  • Pozánětlivá hyperpigmentace
  • Melasma
 

Klinicky prokázané účinky
 
Bylo provedeno více než 13 klinických studií s více než 450 účastníky, kteří používali řadu elure™:
 
  • elure™ prokazoval významné a viditelné zlepšení, projasnění a rozzáření pleti již po 7, 14 a 28 dnech. Tento účinek byl pozorován u 79%, 96% a 100% subjektů.
  • elure™ snižuje existující melanin přímo v kůži (enzymatická inhibice melaninu), aniž by zasahoval do jeho biosyntézy.
  • elure™ je účinná a vysoce bezpečná léčba po zánětlivé hyperpigmentaci .
  • elure™ řada prokázala rovnocenné účinky ve zlepšení pigmentace jako 4% hydrochinon (což látka s výrazným zesvětlujícím účinkem, silný inhibitor tvorby kožního pigmentu melaninu), ale zároveň vynikající estetické výsledky v podobě zlepšení struktury pleti, vyhlazení pokožky, rozjasnění,  rozzáření a zlepšení celkového vzhledu pokožky.
  • elure™ na rozdíl od dříve v kosmetice hojně používaného hydrochinonu neprokazuje žádné vedlejší účinky.
 
Foto 1
 
 
Pěnu používejte dvakrát denně
 
Navlhčete obličej, vymáčkněte malé množství mycího gelu na obličej elure™ do dlaně a rozetřete jej tak, aby vznikla bohatá pěna. Jemně natřete na  obličej a důkladně opláchněte. Na suchou, umytou pleť, naneste zesvětlující mléko elure™ nebo noční krém elure™. Používejte dvakrát denně, ráno a večer.
 
Obsah balení je 100 ml
 
elure™ je jedinečná kosmetická řada s klinicky prokázanými účinky. Díky svému účinnému složení vám přináší efektivní řešení pro rychlé, ale zároveň bezpečné a k pleti šetrné odstranění výskytu nežádoucích tmavých skvrn na pokožce a snížení nadměrné pigmentace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: