elure Advanced Brightening Night Cream 60 ml Zesvětlující noční krém

Kód: 2735
Neohodnoceno
Značka: Elure
2 990 Kč –7 %
elure Advanced Brightening Night Cream
2 990 Kč –7 % 2 790 Kč 2 306 Kč bez DPH
Odesíláme do 3 dnů

Vysoce regenerační a hydratační noční krém s enzymem Melanozym™ k regulaci pigmentace, pro světlejší, jemnější a rovnoměrnější tón pleti. Díky svému účinnému složení vám přináší rychlé, efektivní, ale zároveň bezpečné a k pleti šetrné odstranění výskytu nežádoucích tmavých skvrn na pokožce a snížení nadměrné pigmentace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Noční krém proti nadměrné pigmentaci
 
Zesvětlete svoji pleť a zbavte ji hyperpigmentace a stařeckých skvrn, zatímco spíte. Působením enzymu Melanozym™ dochází k rozbití ložišek melaninu, a výsledkem je každé ráno rozzářená, barevně sjednocená pleť s mladistvým vzhledem.
 
 
Vhodné pro:
 • Všechny typy pokožky včetně citlivé
 • Lze používat během celého roku
 • Při klinických studiích nebyly zaznamenány žádné nepříznivé reakce
 • Pozánětlivá hyperpigmentace
 • Melasma
 • Lze použít i na bělení análního otvoru
 • Celkové zlepšení pokožky
 

Klinicky prokázané účinky
 
Bylo provedeno více než 13 klinických studií s více než 450 účastníky, kteří používali řadu elure™:
 
 • elure™ prokazoval významné a viditelné zlepšení, projasnění a rozzáření pleti již po 7, 14 a 28 dnech. Tento účinek byl pozorován u 79%, 96% a 100% subjektů.
 • elure™ snižuje existující melanin přímo v kůži (enzymatická inhibice melaninu), aniž by zasahoval do jeho biosyntézy.
 • elure™ je účinná a vysoce bezpečná léčba po zánětlivé hyperpigmentaci .
 • elure™ řada prokázala rovnocenné účinky ve zlepšení pigmentace jako 4% hydrochinon (což látka s výrazným zesvětlujícím účinkem, silný inhibitor tvorby kožního pigmentu melaninu), ale zároveň vynikající estetické výsledky v podobě zlepšení struktury pleti, vyhlazení pokožky, rozjasnění,  rozzáření a zlepšení celkového vzhledu pokožky.
 • elure™ na rozdíl od dříve v kosmetice hojně používaného hydrochinonu neprokazuje žádné vedlejší účinky.
 
Foto 1
 
 
Jak působí enzym Melanozym™
 
Melanozym™ působí klinicky prokázaným, rychlým a bezpečným  způsobem na rozklad melaninu. Unikátní vlastností tohoto enzymu je jeho schopnost dezintegrovat molekulu melaninu poté, co byla již zcela vytvořena a nachází se v horní vrstvě kůže. Na rozdíl od jiných zesvětlujících přípravků, které jsou cíleny proti syntéze melaninu, Melanozym™ nemusí pronikat hluboko do pokožky a zasahovat do tvorby melaninu. Jeho působení je tudíž vůči pokožce šetrné a viditelný efekt je rychlý.
 
 
Účinná dvoukroková aplikace
 
Balení nočního krému je pro zvýšení účinku dvoukomorové, kdy na levé straně je dávkovač s enzymem a na pravé je dávkovač s aktivátorem. Melanozym™ v oddělené části je v takzvané klidové formě (inaktivován), což znamená, že je ve své nejstabilnější podobě při pH 5 – 5,5. Ve chvíli aplikace musí být enzym aktivován, aby mohl začít působit na melanin. Z tohoto důvodu je třeba přidat aktivační krém, který je obsažen v druhé oddělené části balení.
Když se zkombinují obě látky, enzym a aktivátor, pH se sníží (4 – 4,5) a pouze když je pH nižší, Melanozym™ zahájí chemickou reakci a aktivaci minimální koncentrace peroxidu vodíku. Peroxid vodíku naváže dva elektrony z aktivovaného Melanozymu™ a v tuto chvíli enzym začíná svou činnost.
 

Je řada elure™ účinná i na starší pigmentové skvrny, které jsou na pokožce již několik let?
 
Starší pigmentové skvrny jsou způsobeny hyperaktivními pigmentovými buňkami v průběhu let a obvykle jsou kombinací působení slunečního záření a stárnutí buněk pokožky. Je tudíž obtížnější léčit je jako běžnou pigmentaci kůže. Přesto i u starších pigmentových skvrn bylo prokázáno zlepšení, ale pouze po dlouhodobé léčbě.
 

Aplikujte ve dvou krocích
 
Pro správné a postupné působení po celou noc je elure™ zesvětlující a rozjasňující noční krém v nádobce rozdělen do dvou oddělených částí, kdy v jedné části je enzymový extrakt a v druhé části aktivátor.  Aplikujete postupně pomocí dvou podtlakových pumpiček.
 
Krok 1: Stlačte jednou dávkovač přípravku Melanozym™ (fialový) a rovnoměrně jej rozetřete po obličeji, dokud se zcela nevstřebá.
Krok 2: Stlačte jednou dávkovač aktivátoru (bílý) a rovnoměrně jej rozetřete po obličeji, dokud se zcela nevstřebá.
 
Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte ráno zesvětlující mléko elure™ a večer zesvětlující noční krém elure™.
 
U mastných typů pleti se doporučuje používat Advanced brightening lotion ráno i večer a nepoužívat Advanced brightening night cream, protože tento krém má bohatou texturu díky bambuckému máslu, které obsahuje.
 
Obsah balení je 60 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: