elure™ Advanced Brightening Lotion 45 ml Zesvětlující mléko

Kód: 2732
Neohodnoceno
Značka: Elure
2 690 Kč –11 %
elure Advanced Brightening Lotion
2 690 Kč –11 % 2 390 Kč 1 975 Kč bez DPH
Skladem
 
Unikátní přípravek k regulaci pigmentace a hyperpigmentaci. Rozjasňující a hydratační pleťové mléko, které napomáhá vyváženému stavu pokožky. Díky svému účinnému složení vám přináší efektivní řešení pro rychlé, bezpečné, ale k pleti šetrné odstranění výskytu nežádoucích tmavých skvrn na pokožce a snížení nadměrné pigmentace. Obsahuje přírodní enzym Melanozym™, který pleti dodá rozjasněný a jednotný vyrovnaný tón.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zářivá pleť bez tmavých skvrn

Správné  sebevědomí se jistě odvíjí od toho, jak vypadáme. Řešíte-li nevzhledné pigmentové skvrny, nerovnoměrný tón pokožky, která potřebuje celkové rozzáření, řada elure™ Advanced skin brightening solution vám přináší rychlé, bezpečné a k pleti šetrné, ale efektivní řešení.
 

Vhodné pro
 
 • Všechny typy pokožky včetně citlivé
 • Lze používat během celého roku
 • Při klinických studiích nebyly zaznamenány žádné nepříznivé reakce
 • Pozánětlivá hyperpigmentace
 • Melasma
 • Lze použít i na bělení análního otvoru
 

Klinicky prokázané účinky
 
Bylo provedeno více než 13 klinických studií s více než 450 účastníky, kteří používali řadu elure™:
 
 • elure™ prokazoval významné a viditelné zlepšení, projasnění a rozzáření pleti již po 7, 14 a 28 dnech. Tento účinek byl pozorován u 79%, 96% a 100% subjektů.
 • elure™ snižuje existující melanin přímo v kůži (enzymatická inhibice melaninu), aniž by zasahoval do jeho biosyntézy.
 • elure™ je účinná a vysoce bezpečná léčba po zánětlivé hyperpigmentaci .
 • elure™ řada prokázala rovnocenné účinky ve zlepšení pigmentace jako 4% hydrochinon (což látka s výrazným zesvětlujícím účinkem, silný inhibitor tvorby kožního pigmentu melaninu), ale zároveň vynikající estetické výsledky v podobě zlepšení struktury pleti, vyhlazení pokožky, rozjasnění,  rozzáření a zlepšení celkového vzhledu pokožky.
 • elure™ na rozdíl od dříve v kosmetice hojně používaného hydrochinonu neprokazuje žádné vedlejší účinky.

Foto 1

Jak působí enzym Melanozym™
 
Melanozym™ působí klinicky prokázaným, rychlým a bezpečným  způsobem na rozklad melaninu. Unikátní vlastností tohoto enzymu je jeho schopnost dezintegrovat molekulu melaninu poté, co byla již zcela vytvořena a nachází se v horní vrstvě kůže. Na rozdíl od jiných zesvětlujících přípravků, které jsou cíleny proti syntéze melaninu, Melanozym™ nemusí pronikat hluboko do pokožky a zasahovat do tvorby melaninu. Jeho působení je tudíž vůči pokožce šetrné a viditelný efekt je rychlý.
 
 
Účinná dvoukroková aplikace
 
Balení pleťového mléka je pro zvýšení účinku dvoukomorové, kdy na levé straně je dávkovač s enzymem a na pravé je dávkovač s aktivátorem. Melanozym™ v oddělené části je v takzvané klidové formě (inaktivován), to znamená ve své nejstabilnější podobě při pH 5 – 5,5. Ve chvíli aplikace musí být enzym aktivován, aby mohl začít působit na melanin. Pro aktivaci je třeba přidat aktivační krém, který je obsažen v druhé oddělené části balení.
Když se zkombinují obě látky, enzym a aktivátor, pH se sníží (4 – 4,5) a pouze když je pH nižší, Melanozym™ zahájí chemickou reakci a aktivaci minimální koncentrace peroxidu vodíku. Peroxid vodíku naváže dva elektrony z aktivovaného Melanozymu™ a v tuto chvíli enzym začíná svou činnost.
 

Mohu krém používat stále?
 
Ano. Díky jedinečnému způsobu působení a bezpečnostnímu profilu není používání produktů elure™ časově omezeno. Vzhledem k tomu, že melanin se rozkládá na malé molekuly rozpustné ve vodě, je z pokožky odplavován stejně, jako podobné složky v krémech a pleťových mlécích, které běžně aplikujete na kůži.
Ostatní složky napomáhají hydrataci, dodávají pružnost  a hladký vzhled pokožky.
 

Jak aplikovat
 
Umyjte si obličej pomocí elure™ čistící pěny. Při prvním použití aktivujte pumpičku tak, že ji stisknete několikrát. Poté smíchejte dávku z obou komor, smíchejte  naneste na obličej.