DSD Sada MATRIXFILL ANTI-WRINKLE Řada proti vráskám. Kosmetická taštička zdarma.

Kód: 3593
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
3 720 Kč –25 %
DSD vánoční sada proti stárnutí
3 720 Kč –25 % 2 800 Kč 2 314 Kč bez DPH
Skladem

Sada obsahuje:
Dsd de Luxe Global Anti-Wrinkle Cream 50ml. 
Dsd de Luxe Global Anti-Wrinkle Serum 30ml. 
Dsd de Luxe Global Anti-Wrinkle eye cream 20ml. 
Kosmetická taštička ZDARMA

Detailní informace

Detailní popis produktu

DSD Sada MATRIXFILL ANTI-WRINKLE

Řada proti vráskám Matrixfill

Vaše tvář si zaslouží nejlepší péči. Bez ohledu na typ pleti je nezbytné pravidelně používat kosmetiku, která hydratuje a chrání pleť před faktory urychlujícími její stárnutí.

DSD de Luxe nabízí novou řadu pro péči o pleť skládající se ze dvou částí: Viper-Ake a Matrixfill. Obě obsahují vysokou koncentraci velice kvalitních aktivních složek pro zajištění dlouhodobých, viditelných a optimálních výsledků.

Řada proti vráskám Matrixfill obsahuje matrikiny, které podporují obnovu pleti a pomáhají redukovat velikost a hloubku vrásek a mimických linek na pokožce vystavené fotostárnutí, zajišťují jemnost, pružnost a napnutí.

Sada obsahuje:
Dsd de Luxe Global Anti-Wrinkle Cream 50ml
Dsd de Luxe Global Anti-Wrinkle Serum 30ml
Dsd de Luxe Global Anti-Wrinkle eye cream 20ml
Kosmetická taštička ZDARMA

Dsd de Luxe Global Anti-Wrinkle Cream 50ml
Víceúčelový krém proti vráskám s obsahem 3% Matrixyl®3000, který podporuje pevnost a pružnost pokožky, působí proti fotostárnutí a zlepšuje přirozený proces obnovy pleti. Udržuje pokožku jemnou a zdravou. Obsahuje UV filtry.

Dsd de Luxe Global Anti-Wrinkle Serum 30ml
Lehké sérum, které pomáhá snižovat výskyt vrásek a zlepšuje pružnost, odstín a pevnost pokožky. Obsahuje 4% komplex Matrixyl®3000 proti stárnutí, který zlepšuje proces regenerace pleti a zajišťuje přirozený mladistvý vzhled.

Dsd de Luxe Global Anti-Wrinkle eye cream 20ml
Rychle vstřebatelný krém pro oční kontury s 3% Matrixyl®3000, který pomáhá redukovat hlavní příznaky stárnutí zlepšením přirozeného procesu obnovy pleti. Obsahuje agens Soft-Focus, který poskytuje optický efekt rozostření očních kontur, takže ty pak vypadají jemné a hezky saténové.