DSD Sada Global Anti-Aging Řada proti stárnutí pleti. Kosmetická taštička zdarma.

Kód: 3587
Akce
Neohodnoceno
3 720 Kč –25 %
DSD vánoční sada anti age
3 720 Kč –25 % 2 800 Kč 2 314 Kč bez DPH
Skladem

Sada obsahuje:
Dsd de Luxe Global Anti-aging Cream 50ml. 
Dsd de Luxe Global Anti-aging Serum 30ml. 
Dsd de Luxe Global Anti-aging eye cream 20ml. 
Kosmetická taštička ZDARMA

Detailní informace

Detailní popis produktu

DSD Sada Global Anti-Aging

Řada proti stárnutí Viper-Ake

Vaše tvář si zaslouží nejlepší péči. Bez ohledu na typ pleti je nezbytné pravidelně používat kosmetiku, která hydratuje a chrání pleť před faktory urychlujícími její stárnutí.

DSD de Luxe nabízí novou řadu pro péči o pleť skládající se ze dvou částí: Viper-Ake a Matrixfill. Obě obsahují vysokou koncentraci velice kvalitních aktivních složek pro zajištění dlouhodobých, viditelných a optimálních výsledků.

Řada proti stárnutí Viper-Ake obsahuje mimetické peptidy, které zajišťují okamžité napnutí pokožky a anti-agingový účinek, zlepšují pevnost a odstín pleti a také ji hydratují a vyživují.

Sada obsahuje:
Dsd de Luxe Global Anti-aging Cream 50ml
Dsd de Luxe Global Anti-aging Serum 30ml
Dsd de Luxe Global Anti-aging eye cream 20ml
Kosmetická taštička ZDARMA

Dsd de Luxe Global Anti-aging Cream 50ml
Krém na obličej, který působí přímo na mimické linky na čele, oční kontury a rty. Obsahuje nový 4% komplex proti vráskám s tripeptidem, který napodobuje účinek hadího jedu, potlačuje svalové kontrakce obličeje a tím brání vzniku vrásek. Okamžitě hydratuje a chrání pokožku. Obsahuje UV filtry.

Dsd de Luxe Global Anti-aging Serum 30ml
Lehké sérum s novým 4% komplexem proti vráskám s tripeptidem, což pomáhá minimalizovat kontrakce svalů obličeje, které přímo způsobují výskyt mimických linek a vrásek. Dodává pokožce pocit měkkosti, pomáhá vyrovnat její tón a posílit její ochranu proti stárnutí.

Dsd de Luxe Global Anti-aging eye cream 20ml
Rychle vstřebatelný krém pro oční kontury, který obsahuje nový 4% komplex proti vráskám potlačující svalové kontrakce, což pomáhá snižovat hloubku mimických linek, vrásek a "vraních stop". Obsahuje agens Soft-Focus, který poskytuje optický efekt rozostření očních kontur.