Doručení vaší objednávky může být aktuálně zpožděno kvůli přetížení na straně dopravců. Zboží si můžete vyzvednout i v naší prodejně v Brně. Děkujeme za vaši přízeň.

DIASKOR by Brandeis Clinic Doplněk stravy pro snížení hladiny cukru v krvi

Kód: B113
Neohodnoceno
528 Kč 459 Kč bez DPH
Skladem

Společnost Brandeis Clinic vám přináší potravinový doplněk, který kromě regulace cukru v krvi, podporuje celkové zdraví organismu. Nově se tento produkt jmenuje Diaskor MPX. Působí pozitivně na hladinu krevního cukru, zvyšuje využití inzulínu v organismu, čímž snižuje hyperglykemii. Spolu s dalšími důležitými vitamíny a živinami sižuje vliv oxidačního stresu na organismus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis
Vodní skořicový extrakt, jenž je základem DIASKORU by Brandeis Clinic, díky obsahu methylhydroxychalkonových polymerů snižuje necitlivost buněk na inzulín a zvyšuje využití inzulínu v těle. Tím pádem následně normalizuje vysokou hladinu cukru v krvi2). Pozitivní vliv skořicového extraktu prokázala dvojitě slepá studie, kdy u pacientů došlo ke snížení hyperglykémie až o 29%, aniž by se u některého z diabetiků vyskytla hypoglykémie3).
Skořicové tobolky DIASKOR by Brandeis Clinic jsou navíc obohacené o chrom, zinek, kyselinu alfa-lipoovou, hořčík a složení je doplněné také o vitamíny C, E, B1, B2, B3 a B6. Díky tomu nejen, že působí pozitivně při diabetu, ale také podporuje zdraví kardiovaskulární a nervové soustavy, kůže a očí.
Obsažené vitamíny a minerály napomáhají prevenci rozvoje dalších diabetických komplikací, jako jsou poruchy hojení ran, poškození ledvin, zraku, nervů, syndromu diabetické nohy i sexuální dysfunkcí.

Jak užívat
Nejvhodnější kompenzací diabetu II. typu je samozřejmě redukce nadváhy a zaktivnění životního stylu, ve spojení s dietetickými opatřeními. V rámci těchto opatření je nicméně možné doporučit jako podporu terapie diabetu užívání DIASKORU by Brandeis Clinic, který normalizuje hladinu krevního cukru a působí jako prevence dalších obtíží spojených s diabetem.

Dávkování: 2x denně jedna tobolka, kterou užívejte nejlépe po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody.

Účinky
Skořicový extrakt působí pozitivně na hladinu krevního cukru, zvyšuje využití inzulínu v organismu
Působí jako prevence pozdějších komplikací spojených s cukrovkou II. typu
Kromě skořicového extraktu obsahuje vitamíny a minerály, které jsou klíčové pro zdraví organismu a kterých mají diabetici zvýšenou potřebu
Snižuje hyperglykemii

Výhody
Kromě regulace cukru v krvi podporuje celkové zdraví organismu
Je bezpečný i při dlouhodobém užívání
Snižuje vliv oxidačního stresu na organismus
Obsahuje vodní extrakt ze skořicovníku čínského, u něhož jsou zaručeny antidiabetické účinky, nikoliv jiné druhy skořice
Díky tomu, že se jedná o vodní roztok, neobsahuje extrakt ze skořice potenciálně dráždivé, alergizující éterické oleje

Hlavní účinné látky
Skořicový extrakt:
Metylhydroxichalkonové polymery MHCP, které vědci ze skořice izolovali a identifikovali, zasahují na inzulínových receptorech buněk, kde snižují rezistenci proti inzulínu. Důsledkem je pak nárůst inzulínového účinku, ale nikoliv hypoglykémie4).

Kyselina alfa-lipoová:
Významný antioxidant, který chrání buňky před poškozením a pomáhá léčit sníženou citlivost, pocity brnění a jiné příznaky poškození nervů u diabetických neuropatií5).

Chrom a zinek:
Účastní se přeměny sacharidů na energii, jsou proto pro diabetiky velice důležité. Kvůli jejich vyššímu vylučování močí při diabetu je však vhodné jejich ztráty vyrovnávat6).

Vitamín C a vitamín E:
Pomáhají v prevenci srdečních onemocnění, určitých typů rakoviny i jiných nemocí, posilují imunitní systém, podporují hojení kůže a ve svém účinku se navzájem doplňují. Diabetici se často nacházejí ve stavu látkové výměny, pro kterou je charakteristická vysoká hladina cukru v krvi spojená se zvýšeným oxidačním stresem. Ten pak způsobuje větší náchylnost k rozvoji sekundárních následků diabetu7). Právě proto je nespornou výhodou těchto vitamínů jejich antioxidační působení.

Hořčík:
Důležitost hořčíku spočívá v tom, že podporuje asi 300 procesů vázaných na enzymy v organismu, z nichž některé jsou nezbytné pro základní životní funkce. Dostatek hořčíku pomáhá v prevenci mnoha chronických nemocí i prevenci pozdních komplikací diabetu.

Vitamín B1:
Napomáhá udržovat zdravé nervy, posiluje srdce a je nezbytný pro přeměnu sacharidů z potravy na energii.

Vitamín B2:
Podílí se na udržování dobré funkce očí a centrálních i periferních nervů.

Vitamín B3:
Účastní se na řízení hladiny krevního cukru, udržuje zdravou kůži a nervy.

Vitamín B6:
Napomáhá v prevenci kardiovaskulárních onemocnění.

Obsah balení
60 tobolek
Hmotnost obsahu: 43,5 g


Upozornění
Není určeno dětem do 12 let. Není určeno jak náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.